Çıktığımın babası ? ailesini çözemedim bir türlü :(

çıktığım namaz kılar falan babasıda öyle dindar gözükür ama bu gün babasının faceine baktım pis bir sayfayı beğenmiş şoka girdim sevgilimde babasını sevmez zaten ama kokuyorum çıktığımda gizliden böyle olabilirmi güvenim sarsılıyo böyleşeyler görünce sizce kuruntu mu yapıyorum ?

Güncellemeler:
sevgilim işte şuan şoktayım o yüzden telafuzda hatalrım olmuş olabilir. Hiç beklemiyodum cinsel içerikli sayfa beğenilmiş

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Çıktığımın babası... :)) Çaktığımın der gibi...

0|1
    0|0
    • :D valla gerçekten şaşkınlık içindeyim ne desem bilemedm olurya bazen off

• Bu senden başkasını gözü görüyor anlamına gelmez ne alaka. :)) Kuruntu yapıyorsun.

• gelir tabiki gelir ben ya biskolata erkeklerine bile bakmazken onlardan onuüstün tutarken o böyle bişey bna yapar mı ? yaparsa bndme onu gözüm görmez arkadaş

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Konu cinsellik olunca insanlar ister istemez zaaflarına yeniliyolar şurda hemen hemen herkes bir kere izlemiştir beğenmiştir olağan şeyler bunlar bir kısımda İHTİYAÇ diyelim buna ! Teknoloji işin içine girince insan daha çok merak ediyo bazı şeyleri kafana takma derim.

0|0
    0|0
    • iğrenç ama ya göz göre görede yapılmaz ki insanların gözüne ne sokuyon ! bn o adamla aynıodada ansıloturayım şimdi evlenmeyi düşünüyoruz bide off

• Çaktırmadan yapmak istemiş ama büyük insanlarımız fazla teknolojiden anlamadıkları için öyle biz gençler gibi gizliyemiyolar sıkma canını .

• kuruntu ...

0|0
    0|0
  • Allahım sana geliyorum çıktığım ney yahu

0|0
    0|0
  • dışkı yien insanlar sayfasını mı beenmiş?

0|0
    0|0
  • sen babasıylamı evlenecen sevgilinlemi sanane babasından ne yapıyosa yapar :DD

0|0
    0|0
    • evlenmeyi düşünüyoruz öyle bir zihniyetle aynı odada oturamam ben aklıma hep o gelir kötü kötü bkarım biliyorum kndimi bu gibi durumlara çok sinir olurum ben takarım ben !

• neyse boşver sen benim demek istediğimi anlamadın.

• anladım 2 dk lık zevk uğruna sevdiğiinsanı düşünmeden pislik yapabiliyo insanlar o üzülür mü gururu kırılır mı böyle bişeyde diye düşünmüyolar

• ya sana bişi diyimmi senin buna bir eğilimin olmasa bu kadar sıkıntı oldu tavrında davranmazsın.

ne olmuş ya beğendiyse beğendi ama orayı beğenmiş seni beğenip senide face de yayınlayacak.

saçma sapan sorularla meşgul etme burayı ya

0|0
    0|0
    • çıktığımın babası ...

ya arkadaşım neye çıktın direğemi kamyonamı merdivenemi. minibüse çıktında otobüsmü oldu. kaç yaşındasın sen

• şimdi bşy derdimde neyse

• bana çıktığının babasını söyle sana kim olduğunu söyliyim o halde :D

0|0
    0|0
  • sanki tecavüüz yahmış gibi adamı suçlamıssın adam beğenmiş :)

0|0
    0|0
    • evli adam + çok dindar gösteriyo kendini ! şaşırmamak elde değil böyle bişey gördüğünde

• hayır sevgilim blgisayarında p*rno gördüğünü söyledi ve bunu normal karşıladı biliyomusun adam uzakta çalışıyo 5 ayda bir geliyo eve bunu normal karşıladı sevdiğim bu yüzden normalkarşılayanda izliyodur o zaman ahlaksızlık diz boyu yeaaaaaa :((

• valla bilmiyorumda izlemeyen erkek yoktur sonuçta erkek ama bilemiyorum.

• başkasının özeline neden bakıyorsun :) hatayı kendinde ara ne gibi bir sayfa beğenmiş ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çıktığım dan gerisini okumadım o nasıl hitap be

0|0
    0|0
  • bazen beğendiğimiz sayfaların isimlrini değiştiriyorlar..

çalınıyor falan filan..

0|0
    0|0
    • sayfaya baktım çıplak kızlar var.

• sonuçta evlenmeyi düşünüyoruz öylebi zihniyetle aynı evde nasıl durabilirim ?

Yükleniyor...