Ne gibi önlemler alınırsa Türkiye'nin Avrupa kupalarında başarısı daha yukarı çıkar?

Arkadaşlar son günlerde malum olayları hepimiz biliyoruz bu sorumda kimseyi suçlamıyorum herkes hatalı kimse masum değil ancak bu yıl görüldü bir takımımız benim tuttuğum takım şampiyonlar liginde çeyrek final bir diğeri uefa kupasında yarı final oynadı yani anlıyacağınız bizim takımlarımız avrupada başarılı ancak daha ilerisi niye olmasın bence olmamasının nedeni takımlarımız birbiriyle uğraşmaktan esas görevleri olan avrupada başarıyı yakalıyamıyor misal çeyrek final sonrası Aykut Kocaman hala çıkmış bizi avrupaya göndermeyenlerden selam olsun diyor benim orda beklediğim bizi gaza getirmesi kupayı alacaklarına bizi inandırmasıydı bu sadece bir örnek Fatih Terimin de demeçleri yanlıştı realin 2. maçı sonrası sanki turu atlamış gibi sevinmesi her ne kadar haklıda olsa hakemlere suç bulması yanlıştı bence benim düşüncem artık şu avrupadaki rakiplerimizin bayraklarını maçlarda açmasak en basiti ya da onların lehine tezahürat yapmasak sonuçta kaybeden sadece o takım değil Türkiye oluyor sizce ne gibi önlemler alınırsa avrupada başarı daha yukarı çıkar?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• altyapı diyorum başka bişi demiyorum yabancı gurbetçi bir yere kadar götürür.Eğer şampiyonlar ligindeki temsilcilerimiz her sene çeyrek finale çıkmayı alışkanlık haline getirirse 5 10 sene içinde kupa 1 gelir bize:)

0|1
    0|0
    • ah ah altyapı keşke 18 klupte almanyadan altyağı hocaları getirse çok güzel olur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• bu sene fener de cimbom da çok ballı kuralar çekti. ikisi de ilk adam gibi güçlü takım karşısında elendiler.bu iki başarı da şu an için göz boyuyor

0|3
    0|1
    • yaw öyle düşünüme işte ikiside zor takımları geçtiler ama fb lazioyu yenilmeyen plezeni geçti gs grubunda nağmalup schalkeyi geçti artık oralarda bal diye bişey yoktur bence

• daha çok yol alması lazım diyosun

• ortada yol bile yok bence .önce yol yapılması lazım diyorum.sonra o yol alınırsa alınır.avrupada iki güçlü takımla oynayınca ne seviyede olduğumuz şak diye çıkıyor ortaya

• doğru transfer politikası,sağlam alt yapı

0|0
    0|0
  • Gazetecilere yasak getireceksin rakip takımla ilgili soru soramayacak bak ortalık nasıl süt liman oluyor (ortamı bu hale getiren medya)

0|0
    0|1
Yükleniyor...