Neden Her Galatasaray -Beşiktaş Derbisine Mete Kalkavan Atanıyor?

Bu durum iyice rahatsızlık vermeye başladı başka hakemmi yok anlamıyorum sürekli her derbiye mete kalkavan

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir zamanlar sürekli Cüneyt Çakır , Fırat Aydınus atanıyordu simdi de Mete Kalkavan a taktılar. Mete gider başkası gelir bizim federasyon taktımı takıyor

0|0
    0|2
  • kader

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım... ama bu ülkede futboldan bıktım. siyaset kadar kirli oldu. 3-5 tane adam tekeline almış koca futbol dünyasını. Endüstriyel spordan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Çünkü cincona kupa lazım kupayada mete lazım dostum

0|1
    1|1
  • Çok garip bir durum gerçekten

0|0
    0|0
  • Galatasaray alirsa kupayi azize delirecek

0|0
    0|0
  • fenerli olduğu için

0|0
    0|0
  • banane ya :) kimi koyarlarsa koysunlar , Fenerliyim Kafam Rahat :)

0|0
    0|0
  • Ona tff karar verir cici kız 😄

0|0
    0|1
  • Macin oldugundan bile haberim yok 😄

0|0
    0|0
  • Kalkavanlar bjkli buda oglu tupcu idare edio hep ama yine cakariz bu 2 yildizli anadolu takimini

0|0
    0|1
  • Kupa bızım besıkts 😎

0|0
    0|0
  • Mustafa pektemekten daha fazla Beşiktaş maçına çıktı geçen sezon. Sorsan dünyanın en şerefli takımı

0|0
    0|1
  • Cüneyt Çakır varken keyfiniz iyiydi , feto sayesinde penaltılarla şampiyon olurken de iyiydi artık kollamazlar

0|1
    1|0
  • beşiktaş çocuğu mete kalkavan denir ona beşiktaşlılar hariç kimse sevmez onu aç videoları izle gör, hiç bir beşiktalıdan hakem için olumsuz görüş çıkıyor mu maça atanan hakemle ilgili, federasyon başkanı beşiktaşlı, görev verilen beşiktaşlı kumpasa bak :D ama kupabeyi Cimbom dur bunu hesap edemiyorlar

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...