Canım gibi sevdiğim adamın annesi

kayınvalıdeye nasıl davranılmalı ... ne yaparsak gönlünde taht kurarız (o kadar olmasa da olur) nişanlıyım bu arada yakın zamanda düğünüm var hem anasını hem oğlunu mutlu etmek ıstıyorum da

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• vallla kaynanan burda bu yazıyı okusa bence gözleri dolar :D Onun bir anne olduğunu sevdiğin adamın dünyaya gelme sebebi olduğunu aklından hiç çıkartma zaten hareketlerin ona göre şekil alır

2|0
    0|0
    • cıkartırmıyım bana bır hedıye verdı butun kotuuklerı yapsa da yaptıgı bır ıyılık sayesınde ona mınnettar olurum

• hehehe seviyorum vefalı sevecen insanları Allah sizi dünyadan eksik etmesin :)

• allah kımsenın yoklugunu aratmasın

Erkekler Ne Diyor 9

• Ayrım yapma kendi annen ile nasılsan onun annesini de kendi annen gibi kabul et öyle davran. Ev işlerinde yardımcı ol hamarat kız olduğunu görürse kayınvaliden el üstünde tutar seni :)) Oğluma iyi bakacak gelinim diye gurur duyar seninle

2|0
    0|0
    • gercekten oğlu için endıselndıgınden mı hamarat olmamı ıstıyor yoksa kendısıne hızmet etmemı ıstedıgınden mı ... ben pek hamarat degılımdır de :P

• haha oldu o zaman :D

• :))

• Annene nasıl davranıyosan onada aynı şekil davran 2. kişiliğe gerek yok doğal ol kasma kendini .

2|0
    0|0
  • kendin gibi ol. yalan dolan yapma dürüst ol. saygılı ol yeterli illada baska bir sey yapmana gerek yok

1|0
    0|0
  • Kızıymış gibi davran çekinme, artı oğluyla seni mutlu görürse bu bile yeterlidir ona

2|0
    0|0
  • Kendı annene davrandıgın gıbı davransan yeterlı.

2|0
    0|0
  • sen istersen olur zaten yeterki içinde olsun şimdiden taht kurdun

1|0
    0|0
  • Kayınvalide nin yanında hamarat ol nişanlın zaten senin o okadar önemli deyil :)

1|0
    0|0
    • düğünümün tarıhı yakın zaten ... yanı aramız ıyı ama sureklı bu gelın kaynana muhabbetını duydugum için sağlam a almak ıstıyorum ilişkimizi

• Evlenene kadar aynı kal kaynanaların ne yapacagı hiç belli olmaz der olum işe yaramaz nerden buldun bunu nişanlını bile soğutur yani senden :)

• hizmette kusur etme eve misafir falan geldiğinde hamarat görün bide torun verdinmi değme keyfine

1|0
    0|0
  • senin gibi geline can kurban:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Saygıda kusur etme , hamarat ol , nişanlını yanında rencide etme , kimisine de ağzınla kuş tutsanda yaranamazsın o ayrı mesele yinede aleyhine delil olacak şeyler yapma ...

1|0
    0|0
  • Güler yüzlü ol sıcak davran oğluna onun yanındayken çok ilgi gösterme kesin kıskanacaktır..Normal bir insansa ( genelde normal olmazlar) oğlu seni sevdiği için saygı duyacaktır,şimdi pek sıkıntı çıkmaz zaten evlendikten sonra başına kakılacak şeylerden uzak dur :)

1|0
    0|0
    • mesela ne o başa kakılacak şeyler :P

• Ne bileyim işte bunu almıştık da beğenmemiştin ya da yok efendim benim başım ağrıyoduda sen beni arayıp hatrımı sormadın vs herşey olabilir yeter ki başına kakmak istesin bişey bulur da yinede özenli olmak lazım:)

• herşeyı sorarım ama gene kendı ıstedıgımı alırım

• ben bu düşünce tarzını benimsemem iki kişi evlenir 3. kişiler için çabalamam

1|0
    0|0
  • kendin ol yeter sonradan hep sen bişi verme ikinizde birbrnizi oldugunuz gbi kabul edin

1|0
    0|0
    • zaten kendımden ödun vermek degıl amacım sadece bana kotu davranmasını ıstemıyorum

Yükleniyor...