Erkeklerin fitnees ve bodye gitmeleri zorunlu olmalı mı?

Erkeklerin fitnees ve bodu gitmeleri zorunlu olmalı mı? Yabancı ülkelerde küçük yaştan kas yığını oluyorlar artık bizimde milletçe şu göbeklerden kurtulmamız gerekmez mi?

Erkeklerin fitnees ve bodye gitmeleri zorunlu olmalı mı?

• İyi olur
    69% (61)54% (37)62% (98)Oy Ver
  • Gerek yok
    31% (28)46% (32)38% (60)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evet... Zorunlu olmalı ! Refah seviyesi yüksek bir ülkedeyizya vücut çalışmalıyız.. ulan evine ekmek goturmek icin çırpınanlar var neyin sporu, dayımın yanında mermerde çalışırken eve gelince kipirdayacak halim kalmıyordu birde surekli calisanlar var

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Kadın benim içimi dökmüş :D
    https://youtu.be/8RJ1rXJfRE0

1|2
    0|1
    • 3ay

@aydın399 Ne oldu dede zorunamı gitti gerçekleri duymak :D Şimdi birşey derdim yaşına saygım var en kibar haliyle baş git şurdan :D

• 3ay

@AŞKseniSever Tamam herkes beğensin diye yapıyorsun ama kendi isteğinle yapıyorsun sonuçta ben sana öyle bir şey demiyorum sen niye erkekleri eleştiriyorsun? Yaptığın her şey kendine erkeklerin yaptığı sporda kendilerine

• 3ay

@a7dfj8aerj bn erkeleri eleştirmiyorum sadece kendilerini baksın istiyorum hem sağlık açısından hemde görüş için

• orta okuldan itibaren liselerde de zorunlu olmalı bence

0|1
    0|1
  • Kas yapmak genç yaşlarda çok zararlı ki spor demek sağlık demek, kimsenin göz zevki için yapılmamalı ayrıca ülkemizde gidenleri de görüyoruz proteinlerle şişiriyorlar kendilerini, öyle olacağına hiç olmasın daha iyi.

0|0
    0|0
  • fitness body olarak değil spor olarak zorunlu olmalı

0|1
    0|0
  • Evet zorunlu

0|1
    1|5
  • Göbekten kurtulmak ayrı, kas yığını olmak ayrı.
    B0kunu çıkarmadan vücut yapsınlar :D

0|3
    0|0
  • Parası olan var olmayan var, zamanI olan var olmayan var. Göbeğini seven var sevmeyen var. Bırak Türkiye farklı kalsın.

0|0
    0|0
  • iyi olur

0|0
    0|0
  • kızlarımız da sevecekse oldukları gibi sevsin kendileri karşılayamayacağı yerlere kadar çıtalarını yükseltip erkeklere karşı bakış açılarını değiştiriyorlar...

0|0
    0|0
  • Zaten gidenlerde kendini bir halt sanıyo. Özgüven patlaması pardon ego dicektim. Eski erkek arkadaşmdan bahsediyorum

0|0
    0|0
  • Niye zorumlu olsun..

0|0
    0|0
  • Bunu bir kural haline getirmeye gerek yok bence.

0|1
    0|0
  • Gerek yok ve bence cok hos birsey de degil.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle

0|0
    0|0
  • Zorunlu olsun

0|0
    0|0
  • Tabiki zorunlu olmalı çok hojj duruyör yani dhsgjdjdnsjsnjd

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Fitness ve body. Saçmalar inanın. Görüntüden başka bir şey değil emin ol. Teknik olmadıktan sonra neye yarar fit görünmek. bende fit görünüyorum ama tekniğim var. Tavsiye isterseniz ağır antrenmanlı dövüş sanatları.

0|1
    0|1
  • gerek yok.. yapay kaslara karşıyım

0|1
    0|0
  • Ego kasmak için gitmek isteyen gitsin ama sonradan daha pis rezil oluyosunuz söyliyim :) Çevremdeki body gittikten sonra ego patlaması yaşayan bir çocuğu bayıltmıştım yerde ölü su aygırı gibi yatıyordu o günden sonra önüne bakarak yürümeye başlamıştı.

0|0
    0|0
  • kim zorlayacak😒

0|0
    0|0
  • kizlarin yuzde 1% spor yapiyor oyle deme haklari yok.

0|0
    0|0
  • bu fotonun ben aqq

0|0
    0|0
  • Zorunlu şeyden hayır gelmez. Spor zevk işi zaten isteyen gitsin.

0|1
    0|0
  • Kişinin kendi seçimi olmalı bence. Ben kendi tercihimden dolayı gidiyorum.

0|0
    0|0
  • bıraderım sımdı nabıosun bılıyomusun 33 lıraya guzel bı proteın dozu alıorsun karıstırıosun muz falan ıste gıdıosun salona tam 11 kere şınaw cekıosun bak bura cok onemlı. Ondan sonra gıdıosun tamam mı 7 kere dambıl kaldırıosun 3.5kg olcak ondan sonra duwarları kırabılırsın tek yumrukla kardesım, cok ıyı form tutarsn benım dedıklerımı yab

0|0
    0|0
  • Yok moruk ben almim :)

0|1
    0|0
  • Ben doğallık yanayım her zaman. Göbeğın olmaması yapılan spor ile alakalı değil, dengeli ve dikkatli beslenme ile alakalıdır.

0|1
    0|0
  • Herkes sevdiği gibi yaşamalı ama Türk diyince de güçlü kuvvetli olmak lazım

0|0
    0|0
  • Bence lise 3 ve lise 4 de zorunlu bady dersleri olmalı :)

0|0
    0|0
  • Hatta ücretsiz olsub

0|0
    0|0
  • Ben yapiyorm cok mmutluyum cidden insana ozguven geliyo 😊😊😊💪💪💪💪

0|0
    0|0
  • Olsun olmalı

0|0
    0|0
  • Gitsin

0|0
    0|0
  • Şu resime bakıpta nasıl hayır diyeyim..

0|0
    0|0
  • Zorunlu olsun

0|0
    0|1
  • Kizlara bak hepsi zorunlu demiş.. kalin kasli yarra-k meraklilari sizi

0|0
    0|0
Yükleniyor...