Wigan Athletic başarılı mı değil mi?

Bu sezon Arsenal maçını kaybederek premier ligde fa kupasını kazanıp, ligden düşen takım ilk takım olma ünvanını elde etmişlerdir.

Uefa avrupa ligi 2013-2014 sezonunda gruplarda yer alacaklardır.

Bu sezon ki performansı nasıldı sizce?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• federasyon kupasını almak büyük bir başarı ama ligden düşmeleri kötü oldu tabi İngiltere ligi gibi kaliteli bir ligde kalmak kolay değil.Bence wigan ingiltere ligi değilde Türkiye ligi gibi kalitesi düşük bir ligde mücadele eden bir takım olsaydı bu oyunla her sene ilk 5'i zorlarlardı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arsenal ne biçim goller attı be..

Kısmet trajikomik olay ama..

0|2
    0|1
    • maalesef hiç direnemediler.peki cevap?

• ben senin dediğine birşey demedim ki :)

martinez yolcu

• Ayrılır diye düşünüyodum zaten bende :)

• Şanssızın bana uyan tanımını bulamadım. Başarısızlık derim.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Az kalsın trabzonda öyle olacaktı belkide :DDD

0|1
    0|1
  • İstikrarı sağlasalar iyi bir takım olma yolunda ilerleyecekler. Fakat bir günleri diğerini tutmuyor. Bu gelecekteki takım menfaatleri için hoş bir durum değil.

0|1
    0|0
  • istikrarsızlık

0|1
    0|0
  • wigan her sene böyleydi son anda yırtıyordu ama bu sene yırtamadı bence bunda sakatlıkların rolü de çok fazlaydı...bana göre ii bir takım ama başarılı değil :D

0|1
    0|0
  • Bu Wigan Athletic takımı ben dikkat ediyorum her sene son haftalarda son anda Premier Lig'de kalıyor ama bu sene düştüler şu son senelerde hep son anda paçayı sıyırıyorlardı bu sefer olmadı.

0|1
    0|0
    • arsenal maçında çok kötüydüler

• yok şuanki kalecileri farklı

• al habsi miydi neydi adı her neyse Wian her sene son haftalarda lige tutunuyordu bu sene düştüler.

• yıldızlı pekiyi

arkadas yarısmaya hangi kahvane köşesinden katılıyosunuz

0|1
    0|0
  • aynı olay türkiye'de de olmuştu hem de öyle eski bir tarih değil. unuttum hangi takım olduğunu ama bizde de 2. ligdeyken avrupa'ya giden bir takım vardı.

0|0
    0|0
    • kayseri erciyes spordu altetico madiride elemelrde kaybetmişlrdi

• evet evet doğru. benim de aklımda erciyes vardı da kesin bilgi olmadan söylemek istemedim.

• uefada bir türk takımına gelsin isterim performans iyi değil..

0|1
    0|0
  • city maçını 90 dakika izledim, city iyi oynadı ama wigan bütçesine göre süper müadele etti hak etti.

İngiltere 1.ligi bile kaliteli, onlar için düşmek önemli değil, yine çıkarlar.FA cup dünyanın en eski kupası

0|1
    0|0
  • Kayseri erciyes de bir ara öyle olmuştu ligden düşmüştü ama kupada final oynamıştı galiba uefaya gitmişti tabi sonucu hezimet ligden düşmek bence başarısızlıktır

0|1
    0|0
  • yalnız onu birmingham'da yapmıştı 3-5 sene önce küme düşüp fa kazanıp championship de iken uefaya gitmişti

0|1
    0|0
    • öyle birşey bilmiyorum.Wigan tarihte ilk olarak geçiyor.link varmı

• link atamıyorum ama şöyle diyim sana birmingham 2010-2011 sezonu bitiminde premier ligden düştü ve 2011 -2012 seensinde championshipte uefa maçları oynadı kupa aldığı için aratır biraz geçmiş puan durumunu ve birmingham'ın maçlarını görürsün sahadan.com'da detaylı dediğim şeyler var link atamıyorum ama

• tamam hacım araştıracam bunu

• fenev başaralıysa adamlarda başarılı :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...