Sevdığı kızın eskiden ilgisi oldugunu bilen erkek kızın aklını çelmeye çalışır mı ?

Kızın sevgılısı var ve siz onu seviyosunuz ancak ofkeniz ve hırsınız herseyın önüne gecıyor ve onun canını yakmak ıstyosunuz bu durumdaki erkek psıkolojısı nasıldr?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok saçma bir şey,insan acı çekiyorsa acısını içinde yaşamasını bilmeli,acı çekiyor diye başkalarına zarar verip,başkalarının yaşamıyla oynamamalı.Bu söylediğiniz davranışları çoğunlukla bayanlar yapar,hırs yapar ve sevgisi karşılık görmeyince çareyi karşısındakinden intikam almakta bulur.Erkekler genel olarak daha dirençlidir ve bunları yapan erkekte normal değildir.

1|0
    0|0
    • Aslnda bayan erkek fark etmıyor bu farklı bır hırs bn yapmazdım ama bna yapılıyor psıkopatca

• Hiç bir şey yapmayın,kafanızada takmayın kendi kendine ne yaparsa yapsın.Daha çok bayanlar hırs yapıyor,hatta sırf nispet olsun diye başkasıyla evlenenlerde var.Mesela benim asla yapmayacağım bir şey.Ama erkekler yapmaz diye bir şey yok,daha azda olsa erkeklerde de var bu.Siz hayatınıza bakın,oralı bile olmayın.Hiç umursamayın bile ne yaparsa yapsın.

• Tabıkı dgru soyluyosnz tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevgilisi olan kız ile uğraşmam. Sevgi mevgi hikaye ilk bakışta hoşlanırsın baktın sevgilisi var uğraşmazsın. Boş yere kendimi neden yıpratayım sevgilisi olmayan dünya kadar kız varken.. Anlamsız...

0|0
    0|0
  • 1 tane kızı sevmekle yetinmedim hep yedeklerim vardı daldan dala :D

0|0
    1|0
  • Kız kardeşi,en yakın arkadaşı ayartılır ama kız çocuugu sevmiyorsa yapılan bütün planlar boşaa.

0|0
    1|0
  • ben ilgilenmezdim sevgilisi varsa ama herkez bir değil

0|0
    0|0
    • Peki bır erkek ugrasıyosa ya da sevıp ondan ayrılmasını beklyosa durum ne olrdu? Oyun oynamk mı hıncını almak mı yksa sonuna kdar mucadele etmek mi

• sevdiğin bir kız başkasının sevgilisiyse hiç bir şey yapmassın ondan nefret edersin

• Bunu yapan erkeğin geçerli bir sebebi olmalı, misal seviyorsa bunu yapar ama bunu yapıyorsa demek ki çok sevmiş, zaten seni incitmek isteyen biri en basit en etkili olan şey bir başkasi ile gider seni siler, yeni erkek arkadaşının kim olduğu ve ne olduğuna da bağlı, belki de bişey biliyor ve seni korumak istiyor, ben seviyorsam canını yakmam, uyarmaya çalışırım dolaylı yoldan, tepki yoksa kendi yoluma giderim, sonuçta kendi düşen ağlamaz

1|0
    0|0
    • Mantıklı bır cevap tesekkurler anck neden gızlısın merak ettım

• ekledım dılersen ordan devam edelim

• Ok ben saklandım ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...