Erkek ve kızların çekilmez muhabbetleri neler ?

erkeklerin ve kızların çekilmez muhabbetleri sizce neler ? hangi konuların konusulmasına tahammülünüz yok ya da hangi cümleler sizin deli olmanıza yetiyor ?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bayanların erkekleri anlamıyor zannederek kendi aralarında yaptıkları geyik muhabbetten hiç hoşlanmıyorum. Fısıl fısıl konuşmalar. Hele bir de ağzını kapatarak konuşanlara deli oluyorum... Özellikle toplum içinde, ağzını kapatsan ne olacak gözlerin anlatıyor her şeyi...:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• kızların sevgili ve face muhabbeti şu şunu paylaştı bunu begendi böyle yorum yapmış bende şöyle yazdıma geliyo ya söz köprüden atlasak daha iyi :)

0|0
    0|0
  • Kızların; diğer kızlar hakkında konuşması ve diyet muhabbetleriyle

erkeklerin; araba ve spor muhabbetleri ölümüne kapışır.

0|0
    0|0
  • Kızların tek bir kişiyi çekiştirmesi, erkeklerin spor muhabbeti çekilmez. Hiç çekemem.

0|0
    0|0
  • erkekiki biradan sonra asskerlik baslarsa donemeyebılır, kızlarında gecmısı bıtmez keskede keske. her ıkısındede utunun fısını cek tamam

0|0
    0|0
  • herhangi bir konuyla ilgili biraz bilgisi olan arkadaşlarımın , o az olan bilgilerini bana kabullendirme çabaları ;-)

0|0
    0|0
  • küsüz,hatalı olan benim ama o hiç aramıyooo yoksa beni sevmiyormu,bende onu aramicamm ya akıl verin lütfenn:D:D:D

1|0
    0|0
  • eski sevgilisinden çok bahsederse ve çok geç mesaj atıp soğuk davranırsa beni soğutabilir kendinden.

0|0
    0|0
  • kızların ben onu seviyom o beni sevmiyo, erkeklerinse ben onu seviyom o beni sevmiyo muhappetleri (:

0|0
    0|0
  • bi erkeği kandıramayacaklarını bildikleri halde uğraşmaları, lafa söze gelmemeleri,şımarıkça gülmeleri,kendini bir halt zannedip havalanmaları kendini beğenmişlikleri beni gıcık ediyor.

0|0
    0|0
  • ekekler ve kızlar için tek çekilmez konunu siyaset sade erkekler için futboll kızlar için saçım şöle mi olsu şu ayakkabı nasıl gibi

0|0
    0|0
  • bi kız sevigilisini anlattığını zaman gıcık geliyo bana banane sevgilinden saçmalasa daha iyi bide erkeklerin hepsiini köğtü eleştirdikleri zaman sanki hepmiz aynıymışız gibi

0|0
    0|1
  • Hani çalışmamıştın hani 10 alcaktın 30 aldın gibisinden not muhabbetleri sınıfta canımı sıkıyor.

0|1
    0|0
  • hangi cümleler sinirlendiriyor beni

eaa

misla kadınların offf aklın fikrin sekste demeleri

0|1
    1|0
  • Saçlarını şöyle tara böyle tara mevzusu benim canımı çok sıkıyor...

0|0
    0|0
  • Kızların futbol, erkeklerin de kız muhabbeti.

0|0
    0|0
  • karşımda oha falan oldum yani gibi tipler olmasında hertürlü muhabbete varım

0|0
    0|0
  • hazırlanıyorum makyajımı tazeleyıp gelıcem

0|0
    0|0
  • erkek>araba

kız>alışveriş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çeyiz yaptım ,çeyiz sercem sözlerinden ülkeden soğudum çeyiz nedir ya kına nedir niye kına yakıyonuz noluyo yakınca he bide söz bohçasımı kutusumu ne almışmı kimin alması lazımmış sohbetleri en sevmediğim muhabettler.

2|0
    0|1
  • Her iki tarafında geçmişte yaşadıkları.

Ayyyyy, bir baygınlık geçirtir ki sormayın gitsin.

0|0
    2|1
  • Sevgili, aşk muhabbetleri bir süre sonra bayıyor.

1|0
    0|1
  • Sevgilimin olup olmadigini dolambacli yollardan ögrenmek icin "eee sevgilin nasil?" gibi sorular soran erkeklere sinir oluyorum.

0|0
    0|1
  • erkeklerin maç .. box .. hiç çekilmez kızların dedikodu :D bir kızı anlatması

0|0
    0|0
  • futbol, spor, araba...

0|0
    0|0
Yükleniyor...