Kola içiyordum, günde 5 lt bir anda bıraktım ama acil yardım istiyorum?

Merhabalar arkadaşlar aranıza yeni katıldım, günde tam tamına 5 litre kola içiyordum ve 7 gün önce kolayı bir anda tamamen bıraktım. Şimdi bu 7 gün içerisinde 84 kilodan, 78 kiloya düştüm sağlığımda bir sorun oluşur mu çok acil yardım edin. Bu arada sporda yapıyorum sürekli ve çayı bile şekersiz içiyorum. Sarkıklarım vs olur mu? Çok acil

Güncellemeler:
Spor derken: Günde 60 mekik, 60 şınav, 60 squat ,60 yan mekik ve 60 adet göğüs kası için göğüs şınavı çekiyorum yeterli midir sarkmamak için?
Bu arada sadece şekeri bıraktım desem yeridir. Yani bir diyetim yok yine de sarkıklarım, çatlaklarım olucak mı?

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

• Diyet yap spor ile bir şey olmaz

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sarkmalar oluşabilir de sonuç olarak yinede doktor kontrolünde kilo verirsen senin için daha sağlıklı olur dostum.

0|1
    0|0
    • Güncellememe bakar mısın bro yaptıklarım işe yarar mı?

• işin çok hakimi değilim ama vucudunun bazı bölgelerinde nabsan da hızlı kilo verişinden alışından dolayı çatlaklar olucak. genetik olarak gögüs yapın nasıldır bilemem ama kilo verip göğüsleri sarkan bildiğin kız göğüsü gibi olan arkadaşlarım var. çocuk bol ve belli etmicek tişortlardan başka bişey giyemiyor ve aldırmak için 3-4 bin tl civarı ameliyat parası isteniyor. yani bence ya bir spor hocasına ya da hekime danış.

• Çok teşekkür ederim bir an önce bir doktora gözükeyim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayir saglik sorunu olmaz spor yapiyosan sarkma olmaz

0|0
    0|0
  • Olucağını sanmıyorum spor yapıyorsan :d

0|0
    0|0
    • Ve sporun içerisine koşuyu dahil edeyim mi sence?

• Et bence ; Koşmak, vücudun tüm iskelet sistemini harekete geçirir. Düzenli ve tempolu koşanlar, kemiklerin kalitesini korurlar ve osteoporoz riskini uzak tutuyor, her adımda vücudun kilo vermesini sağlıyor.

• 1 bardak kolayı vücudundan atmak için 40 bardak su içmen gerekiyormuş:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Spor yapıyorsam ne sarkık olur ne kirisik

0|1
    0|0
  • hayır vücudundaki fazla şekeri atıyorsun

0|1
    0|0
  • Bir şey olmaz. İyi yapmışsın.

0|1
    0|0
  • olmaz 150kilodan 80kiloya dusmedin sonucta hafif kilo vermelerin goz zarari yoktur

0|0
    0|0
  • Ölümden kurtarmışsın kardeşim kendini. Hiç bir şey olmaz merak etme. Giderek sağlığın iyi olur.

0|0
    0|0
  • Kolaya bagimli olmussun 5 Litre cok fazla sakin geri baslama onun yerine arada kola zero ic (haftada bir kere)

0|0
    0|0
    • Canım hiç bir şekilde kola istemiyor artık gerçekten nefret ettim koladan hayatımı mahvetmiş.

Yükleniyor...