Ömürden giden bir sene daha...25 oldum bugün.

merhaba arkadaşlar bugün itibariyle 25 olmuş bulunmaktayım bitmek bilmeyen sıkıntılar vs. bu şekilde olmamalıydı dedirttirdi bugün hep bana ailem ve hepsiburada dışında kimsede kutlamadı :) benim sorum 25 yaş nasıl bir duygu ve meşhur 25 yaş sendromu konusunda yorumlarınız.Şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
herkese teşekkürler ve +1 :)

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle çeyrek asırlık yaşın hayırlı olsun kardeşim :)) Bende bir hafta önce 25 oldum 23_24 tamamda 25 garip biraz :) Bide şu iğrenç evde kaldın esprileri ama sonuçta sağlıklı olduktan sonra heryaş güzel.Umarım ilerde tebessümle hatırlayacağın bir yaş olur.

3|1
    0|0
    • Sen kaç yaşında olursan ol tazeliğini korursun diyenler utansın :D :D

Kızlar Ne Diyor 9

• 25 yaş sendromu yoktur, tecrübe sabit... 30 olun görürsünüz... link

0|1
    0|0
  • Mutlu yıllar:) Allah hayırlı ömür versin..biikaç güne ben de 24 olacağım..seni çok iyi anlıyorum.yaşlanıyoruz ama olsun her yaş ayrı güzel.yüzümüzdeki her çizgi ayrı güzel:) sıkma canını:)

0|1
    0|0
  • DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN ,KIMSE SENDEN DEGERLI DEGIL :) hayatini yasa derim link

1|1
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun :)) 18 den sonra zaman inanılmaz bir hızla ilerliyor, yapacak bişey yok, kafana takmadan mutlu olmaya çalış

0|1
    0|0
  • Dogum gunun kutlu olsun :)

0|1
    0|0
  • Mutlu yıllar.

0|1
    0|0
  • Mutlu yıllar

0|1
    0|0
  • Sen gene iyisin şakagibi 28 yaşındayım ama ne ara geldik 28 e hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Yirmi beş dönüm noktasıdır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kutlu olsun, işin zor ama fazla düşünmemek lazım bunları kurcaladıkça içine çekiyo adamı biraz kaygısız olmak lazım

0|1
    0|0
  • çok sikik bir yaş olduğu gibi bir okadarda güzel:)

0|1
    0|0
  • olm hiç bişi annamadan 30 oluon laaa

buralar daha kötü ühühüh

0|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun, 18 olsam diyorsun bir bakıyorsun 20-25-30 :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...