Vücut geliştirme sporuyla ilgilenen arkadaşlar beslenmeyle ilgili?

Abi ben bir fastfood dükkanında çalışıyorum günde 300gr tavuk göğsü tüketiyorum bunu bazen ikiye biliyorum bazen tekte sorum şu diyetkolik com a bakıyorum mesela 300gr yağsız tavuk göğsü bana bir protein değeri veriyor ben bu eti mesela sinitzel yapıyorum una falan bulayip yagda kızartıyorum sinitzelin 300 gr değerine bakıyorum bu sitede farklı bj protein değeri veriyor bu isin içinden nasıl cikicam pisirince bunu değerini dusuyor anlayamadım

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Tavukta kullanılan kimyasallar hormon problemine sebep oluyor. Evden yemeğini getir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yag un katıyon ondan degeri düşüyo tavuk gögsü ya haşlama olcak ya da çok az ızgarada kızartılmış olcak sen gidip yagın içinde pişirrsen biseye benzemez yaptıgın

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden iki turlude dışardan verilen ısı ile pişme söz konusu birinde protein değeri duserken diğerinde sabit kalmasına sebep olacak olan şey ne tam anlayamadım

• Değerler pişmemiş değerlerdir örn makarnada 100gr in da 76 gram karbonhidrat e bu pişince ici su doluyo 100 gr dan fazla oluyo pistiktennsonraki haline bakma

0|0
    0|0
Yükleniyor...