Squat hakkında önemli bir soru?

Merhaba arkadaşlar ben squat hareketini çok seviyorum jump squat, sumo squat kısacası tüm squat hareketlerini harmanlayıp her gün 400 kere yapıyorum ağırlıksız olarak, yapmadığım gün kendimi rahat hissetmiyorum sizce hafta da kaç gün dinlenmeliyim? cevaplarınız için teşekkürler.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bir gün yap bir gün dinlen

0|0
    0|0
    • 3ay

yani eğer her gün yaparsam bir zarar mı olur yapmadan duramıyorum en sevdiğim spor şekli squat

• 3ay

kaslar dinlemeli
      en kötüsü kas zedelenmesi vs olursun

• 3ay

tamamdır teşekkür ederim görüşünüz için az yaparım bir gün o halde :D

En İyi Erkek Görüşü

• Abicim sen Yakında Kim kardashian'a yaklaşırsın dikkat et Biyere bu kadar yüklenilmez Sadece Popo yapıyorsun 100 kez yapsan günde haftada 4 gün yeterde artar alabiliyorsan 20 kg lık damacana veya su şişesi varsa al onunla yap

0|0
    0|0
    • 3ay

her gün yaparsam kardeşim bir zararı mı olur

• 3ay

Şimdi sen sadece O hareketi yapıyorsun başka bşy yapmıyorsun dogrudan yedigin aldıgın proteinler oraya gider ve fazla calısıyorsun normalde fazla calısmak kas yakımına sebep olur ama sende tek pop calıstırdıgın için pek olmaz o yüzden aşırı büyüme olur

• 3ay

her gün yapcam diyorsan her gün 50 tane agırlıkla yap yeter

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok yorulmuyosan her gün bile yapabilirsin ama en azından bir gün vücuduna dinlenme izni ver

0|0
    0|0
    • 3ay

Gerçekten bir gün dinlenip haftanın diğer günleri yaparsam bir zararı olmaz mı? Kusura bakmayın kafamda çok soru işaretleri var bu konu hakkında...

• 3 günde bir diye biliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• agirliksiz squat yemegine tuz atmamak gibi bise olur faydasizdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...