Buz Hokeyi seven var mı aramızda acaba ?

Buz hokeyi seven var mı? Nesini seviyorsunuz geçen gün denk geldim topu göremiyorum ki nasıl seyredeyim var mıbunun bir taktiği yoksa sadece kuul olmak içinmi seyrediyorlar ?

Ne seversin Buz hokeyi :DD

1|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır hiç sevmem boşa para ve zaman ve enerji kaybı onun yerine abdest alıp iki rekat namz kılsanıza :D

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem ... : /

0|2
    0|0
  • buz hokeyi değil ama hokeycileri seviliyo bence

0|0
    0|0
  • herzaman icin ulkemizde profosyonel liginin olmasını istedigim bir spor dalıdr

0|0
    0|0
  • Sevmiyoruz panpa.

0|0
    0|0
  • İzlemesi zevkli değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• gecen gün bizim milli takım ilk kez ligde kaldı onları izledim de çok zevkli değil

0|0
    0|0
  • Çok hızlı bir oyun. Kabalalık atmosferde de oldukça heyecanlı olabiliyor, futbola göre daha dinamik aslında (kaleden pozisyon varken 4 saniye sonra gol olabilir, 2 dk'da 3 gol olabilir vs.)

Fakat benim gibi miyop adamlar için izlemesi zor. 2 tane maça gittim. Gol olduğu zaman insanların sevincinden ve gol olunca çalan korna sesinden anlıyordum..

0|0
    0|0
  • bir ara galleria da vardı gidelim gitmeyelim gidelim gitmeyelim diye diye karar veremedik arkadaşlarla daha sonra halı saha maçları düzenlemeye başladık :))) :))))

0|0
    0|0
  • İzlemem buz hokeyini, buz pateni tercihimdir.

0|0
    0|0
  • En çok yapmak istediğim şeylerden biridir.. Oyununu oynamayı çok seviyodum, denk gelirse bi' gün oynamak isterim..

0|0
    0|0
  • seyretmesini severim :) yapmaya kalkıştığımda kafamı gözümü yaracaktım :(

0|0
    0|0
  • Bayılırımmm o kadar keyıflı ve eğlenceli ki anlatamam :D keşke türkiyedede yaygın olsa futbol gibi tv dede verılse çok takımımız olsa :D Ne süper olur du ya :D

0|0
    0|0
  • manejerlik oyunu vardı eskiden, tvlerde arada bakıyorum

0|0
    0|0
    • geçen isveç danimarka maçı vardı 63 bitti 9 golude tekrarda görebildim :D

• yoookkk :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...