Neden İlk adım hep erkekden beklenir

Soruyu misaller olarak açmak istiyorum

Güzel sözcükleri hep biz bulunmaktayız

Evlilik teklifini hep biz yapmakdayız

Yıldönüm olur erkek tarafından süpriz beklersiniz

Futbol ya da siyaset üzerine bir konu olduğunda hemen sıkılırsınız konuyu kapatırsınız.

Kadınlar bunları neden yapamaz yoksa bunlar bir kaidemi bu kural bozulsa nolur merak ediyorum.

Misal evlilik teklifini kadın yapsa, dünyanın sonumu gelir?

Hz. Hatice´nın yaptığı gibi

Özel günlerde sürprizleri yapan kadın oluverse ne çıkar?

Şöyle eşinizin gözlerini bağlayıp bir deniz kenarına götürseniz, gözlerini açtığında karşısında güzel bir sürpriz ile karşılaşsa fena mı olur yani?

Biz erkeklerle diyalog kurarken kaç defa bizim ilgi alanlarımızdan konuştuk?

Mesela, politika veya spor?

Kaç defa aynı yöne bakabildik?

Ne güzel söylemis bir düşünür, "Evlilik iki kişinin birbirine bakması değil, aynı yöne bakmasıdır".

Erkekleri anlamak zor sanat derler. Hiç birşey kolay değilki derim ben de.

Bazen herşey karşılıklı olmayabilir. Siz eşinize bir gül hediye ettiginizde, size aynı gün veya ertesi sabah karşılık veremeyebilir. Buna hazırlıklı olmak gerekir.

Eğer hep karşı cinsten bekler isek, maalesef daha çok bekleriz.

O halde şimdi sıra kadınlarda…

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Yanlış anlama ama hayatta bazı şeyler vardır erkeğe yakışır ve bazi şeyler vardır kadına yakışır.Tabiki kadınlarda ilk adimi atabilir vs ama dediğim gibi bazi şeyler kadına bazı şeylerde erkeğe çok yakışır.Bunuda hiç bir zaman unutmamak gerek ve aman feministler duymasın :)

0|0
    0|0
    • Anlam veremiyorum hani nerde karşılık bumudur ilişkilerin devamını sürdüren.

• Yoo hayır siz erkeklerde bazı şeyleri hep kadından beklersiniz gece ağlayan çocuğa kadın baksın yemeği sofrayı kadın hazırlasın. Ütğyü ev işini kadın yapsın.. öyle bir düşünce şekliyle bakdığımızda bu gibi içinden çıkılamayan bş hal alır durum. Ama bence bu durumda genelleme yapmak yanlış olur dostum. :)

0|0
    0|0
  • Tabiki erkekler yapıcak böyle şeyleri kadın daa ona karşı kur yapacak ki güzel bir yaşam olsun. Tabi ben demiyorum şimdi herşeyi de erkek yapsın, kadın hep ona trip atsın falan. Ama kadın mı alsın şimdi çiçeği size? Kadınlar bir çiçeğe kanabilecek kadar duygusaldır. şimdi size bir hediye alsakk begenmezsnz ki siz? :)) Tabi herşey karşılıklı . ARa sıra kadındaa süprizler yapmayı bilecek.

0|0
    0|0
    • Yazık bizlere düşünüyorumda o kadar karşılıksız hamle yap sonra trip gör orası tam bir çelişki :) Şahsen ben Annem dışında bana hediye alan bir bayan göremedim şu ana kadar

• Hediye alıyım çiçek alıyım her istediği konuda dinliyim ama bana gelince aynı fedakarlığı görmiyim nası olcak :)

• O kıza bağlı bişi o zmn ne deym kzıda var bir dengesizlik :)

• Seviyorsa o gelsin.Bir kız görüşüdür.Erkek severse gelir diye düşünürler o yüzden

0|0
    0|0
  • erkek ılk adımı atacak sonra kız atar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...