Vücut yapmak istiyorum nerden başlamalı

Kollarla göğüsler biraz kalınlaşsa yeter. Spor salonu şart mı evde neler yapabilirim

Boy 181 kilo 75

Güncellemeler:
Biraz bira göbeğindende kurtulmam lazum

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Spor salonu şart

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• ben evde yapıyorum 50 kiloluk dumbell setim var içinde 120 cm lik bar var 2 tane kısa bar var mekik sehbap var pilates topu ve ipi ayrıca barfiks aletim var kendime bir program yaptım evde çalışıyorum salona gitmek zor oluyor ben brad pitt gibi bir vücudum olsun istemiyorum düz bir göbek sıkı bir vücudum olsun birazda göğüs yeterli 2 aydır çalışıyorum kollarım inanılmaz gelişti 1 gün dinlenip 1 gün çalışıyorum hiç aksatmadım 2 aydır daha önceden salonada gittiğim için az çok neler yapabileceğimi biliyorum sende internetten video indirip hareketlerin nasıl yapıldığına bakabilirsin.

0|1
    0|0
    • Dostum evde salon kurmusun

• önceden bir günde yediklerimi yazayım sana sabah 2 börek ya da simit öğlen tavuklu pilav 1.5 porsiyon akşam normal yemek bunların haricinde en az 2 gofret 1 paket cips ya da çerez 1 paket bisküvi 2 3 tane 3ü1arada 5 6 bardak çay tek şekerli.şimdi yediklerim günde maksimum 2 dilim kepekli eklem börek pilav cips bisküvi şekerli çay kahve hepsi çıktı hayatımdan en fazla 1 kahve içiyorum bunun haricinde tavuk ve sebze ağırlıklı besleniyorum ve çorba çok içiyorum kalorisi az olanlardan :)

• yazmayı unuttum birde mesela önceden yediğim abur cuburun yerine akşamları biraz meyve yiyorum en az 2.5 litre su içiyorum 1 ya da 2 adet yeşil çay içiyorum bunları yaparsan zaten forma girersen birazda çalışırsan yavaş yavaş ben acele etmiyorum seneye yaza kadar kendime süre verdim.acele edince insan pes ediyor hemen onun için yavaş yavaş diyorum :)

• göbek için en etkili hareket sopalı egzersiz link

0|0
    0|0
  • bir çift dambıl işini görecektir.

0|1
    0|0
    • Yetermi abi diyet beslenme programi ne olacak

• youtubeden Hakan DEMİRAY takip et sorularının cevabı orada mevcut

• Sağolasun bakam onada

• Göbek için kardiyo çalışıcan eğer evde yapıcam diyorsan ip atlayabilirsin birde squat hareketini öneririm faydası kesinlikle olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...