Eğer turizm bakanı olsaydınız ve 1 Milyar dolarlık özel bütçeniz olsaydı

ne yapardınız ve hangi şehirde yapardınız? Freestyle istediğinizi yazın.

0|0
41

En İyi Erkek Görüşü

• ben Marmara denizinin temizlenip çok iyi plajların olmasını isterdim çok iyi olurdu bu güzel şehrin uzun bir kumsalının olması kötü mü :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğitim bakanına verirdim, bu ülkenin her şeyden önce, en önemli ihtiyacının karşılanması için.Nitelikli insan için nitelikli eğitim şart.

(bkz: HES'ler, Nükleer santraller)

Taşları yanlış şekilde dizersek amacımıza geç ulaşırız.O yüzden doğru taşla işe başlamak gerekir.Eğitim şart!

0|0
    0|0
  • Her akla gelen yeşil ve el değmemiş yeri turizme açmazdım mesela... Beton yığınlarıyla ve insan kirliliği ile dolu olsun istemezdim o güzelim alanların... Ve o para yetmez... Dahası Sanat Tarihi, Arkeoloji gibi alanlarda istihdam sağlardım ki bir müzede tek kişi olmazdı... Ya da define avcıları...

0|0
    0|0
  • Ben kastamonu ya yatırım yapardım kimse bilmemesine rağmen o sehir karadenizin incisi adeta çok önemli doğal bitki türleri, sahilleri, maden yatakları var. Gelişime açık bir şehir :) iki kere gittim ikisinde de hayran kaldım herkese oraya gitmeyi tavsiye ederim :D

0|0
    0|0
  • bu ülkeye turizmi geliştirmek için 1 milyar dolar yetmez, o yüzden ben turizm bakanı olup tv başında beni gören insanlardan küfür yemek istemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...