Kız çok düşünüyor ne yapacagını bir yorum yapar mısınız?

arkadasindan bana haber gondermis iste sevgilisi var mi falan diye ondan sonra ben bunu facede ekledim hemen kabul etti aksam ben bunu sildim 10 dk sonra bana istek gonderdi ve surekli bakip bakip duruyo eskiden benimle.konilusuyodu ama simdi bu olay ciktiktan sonra benimle konusmuyo ve benim bildigimide bilmiyo. arkadaşımaa bir yardım ederseniz :))

Güncellemeler:
Facede ekleyen çocuk arkadaşa bakan çocuk işte. Kendim için değil :)) ARkadaşa bahsettim böyle bir site var diye o beni de sorsana falan dedi işte :)) Kız arkadaşımm ya:))

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• valla soruyu anlayamadım? kendin için mi arkadşaın için mi yardım istiyorsun? face'te eklediğin çocuk kim, sana bakan çocuk kim, arkadaşın kim?

0|0
    0|0
    • Facede ekleyen çocuk arkadaşa bakan çocuk işte. Kendim için değil :)) ARkadaşa bahsettim böyle bir site var diye o beni de sorsana falan dedi işte :)) Kız arkadaşımm ya:))

• Teşekkürler:))

• Rica ederim, anlamışım demek :) diğer yorumcu arkadaşlara başarılar dilerim :)

• Net üzerinden bari aracı karıştırmayın. Kız arkadaşın direk ekleyip mesajlaşmaya başlasaymış bu kadar dallanıp budaklanmazmış bu durum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...