Basketbolun faydaları ne?

Kocaelide yaşıyorum kocaeli basketbol spor klubüne girip baskete başlayacağım. Basketbolun faydaları nelerdir? (fiziksel, psikolojik, sosyal açıdan)
Bilgi verirseniz mutlu olurum.😆😆
Bu arada iyi basket oynarım, umarım beni mutlu eden ve zevk alacağım bir uğraş olur. 😅

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolojik olarak yeni bir hobiniz olusur egerki zaten hobiniz ise sizi hep enerjik saglayabilecek bir sey olacaktir.

Fiziksel olarak boyunuz uzar omuzlariniz genislenir ve siki ve seksi bir vucudunuz olur.

Sosyal acidan yeni arkadasliklar edinirsiniz ekip turuna cikarsiniz ekip kampina gidersiniz vs.

Zamaninda ben de yasadim boyle seyler faydasini goruyorum hale birakmama ragmen.

0|0
    0|0
    • Çok iyiymiş teşekkür ediyorum. Omuz genişlemesi hoş değil ya :( engellemiyoz sanırım uzun vadede

• Bilemedim şimdi :D geniş omuz kötü geliyor bana

• Basketbol oynamayin oyleyse isteksiz genisletir

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Boyun asla uzamaz onu bir kere unut kadınlar büyüme çağına erken girer erken çıkar erkeklerin 16 kadınların 15 yaşından sonra normal yollarla boyu zor uzar 18 e kadar şansın vardır 2 3 cm

0|0
    0|0
    • Boy uzamasını istemiyorum zaten boyum uzun
      Omuzlarım genişlesin istemiyorum ya, onu napıcam :(

• Gülü seven dikenine katlanır derler 🤗

• Basketbol hantal bir spordur kolların hızlı olur ama geriye kalan bölgelerin zayıflar uzamana baya olumlu etkisi var

0|0
    0|0
  • Sosyalleşirsin boyun uzar arada izlemeye gelirim 😜

0|0
    0|0
  • boy uzatır :D

0|0
    0|0
    • fiziği nasıl etkiler boyum 175 kilom 57

• Bence de

• sporcu dediğin zaten fiziğine dikkat eder.

• Fiziksel ve ruhi gelişim

0|0
    0|0
    • Ee, işte ne onlar, aç biraz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...