17 Mayıs 2000 Uefa Kupası Galatasaray'da. Rüyalarında göremeyenler ne yapıyor ? :)

Bugün Florya Metin Oktay Tesislerine kalabalık bir grup ziyaret edecekmiş :)) feneVbahçe kafilesi gelecekmiş müzeyi ziyarete :)) Uefa Kupasının yanında camın dibinde fotoğraf çekileceklerniş en sonunda da toplu bir fotoğraf :)) ee Galatasaray Kulubü de izin vermiş :))) ne de olsa ebedi dost dimi güzellik yapmak lazım :))) :))) Kimilerinin Hayallerinin Bittiği Yerde, Bizim Gerçeklerimiz Başlar. SonSuza Kadar GALATASARAY...

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• böyle çocukça fanatiklikleri bir kenara bırakın yeter artık.ben fenerliyim helal olsun gs ye kupayı aldığında gsliler kadar sevinmiştim öncelikle bir türk olarak yine alsın yine sevinirim insanlar futbol için neden birbirine düşman olur anlamıyorum ben senin yazınında ne amacı var anlamış değilim ayıptır ayıp daha 2 gün önce gencecik bir çocuk öldü gitti ne uğruna sorarım sana ? düşmanlıkmı yapmak istiyorsun durma yap sizden ancak bu beklenir biri muz gösterir biri saçma sapan yazılar yazar Allah ıslah etsin sizi ne diyeyim ben.

0|2
    0|2
    • ölüm konusunda sonuna kadar haqklısın. ama bunu biz değil yöneticiler yaptı özellikle sizin yöneticileriniz. Başta azize ! maçtan önce verdiği demeçler o kadar gerdi ki ortamı bizden bir açıklama geldi mi. hiç Galatasaray tarafından fenerle ilgili bir şey geldi mi. Aykut Avrupa maçından sonra bile Galatasarayı konuşuyor.

• doğrudur hocam ne diyeyim.benim işim olmaz böyle şeylerle ben futbola bakarım sadece fanatik filan değilim ama ortada futbol denen birşeyde kalmadığı için açıp bir maç bile izlemem bundan sonra.

• haklısın şampiyonluğu bile kutlayamıycaz içine sıçtılar her şeyin

Kızlar Ne Diyor 5

• arkadaşım sen bazı şeylerin farkında değilsin galiba, biz Fenerbahçeliler Galatasaray UEFA kupasını aldığı zaman tüm ulusun sevindiği gibi sevindik, ama şunu sana tekrar hatırlatmakta yarar olduğunu düşünüyorum, İslam Çupi'nin dediği gibi; Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz.

1|4
    1|6
    • :)) ağlayanları biliyoum ben ağlayanlara söylüyorum. Ben çupra mupra bilmem gerçekleri biliyorum sadece ;)

• İslam Çupi Elazığsporun büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz deseydi Elazığspor büyük takımmı olacaktı bırakın palavra sözleri

• Sözlerine dikkat et sen bizi Katille aynı kefeye koyamazsın ayrıca 13 yıl geçmiş olabilir fakat seninde dediğin gibi o başarı bir daha tekrarlanmadı Tarih boyunca Ülkemiz adına gelen en büyük başarıyı konuşmayacağızda neyi konuşacağız

• :) Fenerliler gurur yapar şimdi

0|2
    0|2
  • Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!

17 Mayıs 2000 <3

0|4
    0|2
  • Soru nerede playerim makerim.

0|0
    0|0
    • yavrumm soru göndermeli soru boşver sen ;) olumlu yaz yeter ;)))

• Bir seneden fazladir ayni evi paylasiyoruz. Esyalarimiz, evimiz hazir. Sadece mezuniyetimi bekliyoruz.

• şaşırttın beni yahu :)) bak nişanlı olmayaydın bugün mürekkepteydik :)) vay be :))

• Sen futbolda hep 1 numarasın Galatasaray<3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Türk Futbol Tarihinin en büyük başarısı umarım Müzemizdeki tek eksik kupa olan Şampiyonlar liginide alırız

1|2
    0|2
    • ben İslam Çupi o sözü söyledi diye tutmuyorum Fenerbahçe'yi, Fenerbahçeli olmak senin için Galatasaraylı olmak gibi ayır bir durumdur. o yüzden sen, soruyu soran ve sizin gibi insanlar var oldukça bu ülkede daha çok Burak Yıldırımlar kurban gider spora. 13 yıl önce alınan bir daha tekrarlanamayan başarıyı temcit pilavı gibi sürekli sofraya koymaya ne gerek var? Şimdi diyeceksin siz hiç alamadınız ne konuşuyorsun diye ama ben onu dememeniz için İslam Çupi'nin sözlerini hatıralttım.

• kardeşim bırak hazımsızlık yaptı :)) engelledi bei :)) çupra mupra bişiler yazdı :)))

• ben seni katiller karıştırmadım, dedim ki siz ve sizin gibi mantıkta olup hala bu şekilde konuşulan ortamda katillerin olması fazlasıyla mümkün. ülkemizin tarihinde başka başarı yoksa bunun neden olmadığını sosyal platformlarda birlik olup tartışıp çözüm üretmek varken neden burada hala o kupa için birileri gelecekmiş camdan bakacakmış gibi alaycı cümleler kuruyoruz bunu düşünelim bence. hala 6-0 hatırlatan FB'lilere de aynı şeyleri söylediğimi de bilmeni isterim. önemli olan birlik olmak.

• Görmemişin kupası olmuş tutmuş kulbunu koparmış :DD

1|3
    1|1
  • Türk futbolu adına güzel bir gündü

0|0
    0|0
  • hala şampiyonlar ligi kupası yok müzemizde...

seneye 4. yıldızı takarken, onu da koyarız umarım...

0|2
    0|0
  • 107 senelik muhteşem tarihi kimsenin yanına bile yaklaşamadığı sayısız başarılarını müzelerinde rakiplerinin 2 katı fazla kupası olan Türk sporunda ilk ve teklerin takımı var olduğundan beri Türk olmayan takımları en çok yenen Türk takımı ülkesinin medar-ı iftiharı UEFA ve SÜPER kupa sahibi dünyanın en büyük taraftar guruplarından birinin oluşumu UltrAslanın gururu 1481 den beri kültürün simgesi 1905 den beri sporun beşiği anlı şanlı GALATASARAY

"Amacımız İngilizler gibi toplu halde oynamak, bir renge ve isme sahip olmak,Türk olmayan takımları yenmek"

ALİ SAMİ YEN

0|2
    0|1
  • teneke kupa demeye devam ederler napacaklar başka, onlar alsa çok değerlenir tabi :) muhaha tek eğlencesin ... :)

0|3
    0|1
  • şimdi sana fenerliler küfür etse haklıdır çünkü resmen tahrik edici bir soru sormuşsun ama inan hiçbir fenerlinin umrunda bile değil ayrıca uefa kupasının hiçbir değeri 1 ay öncesine kadar? 13 sene önce aldıgınız kupayla övünüyonuz?

0|4
    2|6
    • süper kupamızda var sizde kadıköyde gsyi yenmekle övünüyonuz anca ama bak kupada gs fark atmış gol kralıda bizde

• link :D

0|0
    0|0
  • Tek gerçek AGALATASARAY başka söze gerek var mı gidin bahçenizde oynayın :)

0|2
    0|1
Yükleniyor...