Erkekler tenis maçını neden izler?

Bazen bakıyorum, sporla alakası olmayan adamlar bile tenis maçını izliyor. Bu çıplak baldırlı kadınları izlemek için mi yoksa gerçekten spor olduğu için mi?

Erkekler tenis maçını neden izler?

Güncellemeler:
3ay Ergen ergen cevaplar vermeyin yahu. Vallahi sinirlerimi bozuyorsunuz.

0|0
6|39

En İyi Erkek Görüşü

• Ben izlemekle kalmayıp oynuyorum. yaz tatilinde oynayamadım fakat elimden geldiğince Üniversitede eğitim gördüğüm dönemde oynuyorum. Bence güzel bir spor ve iyi de stress atıyorum. Tenisi izlememin amacı da refleksi anlayıp kendim de uygulamaya çalışıyorum, oyun kurallarına hakim olmaya çalışıyor ve teknik edinmeye çalşıyorum. Karşı taraf nasıl vuruyor vurduğu taraf nasıl karşılıyor bunları izliyorum. Yoksa Maria Sharapova ablamızın haşin inleyişi de, verdiği firikik de umrumda değil :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Yani Avrupada kadın bacağı göğsü göreceğim diye kimse tenis seyretmeye gitmez.. O bizim gibi Müslüman ülkelerin erkeklerine mahsus , hiç göremedikleri için garipler..

0|2
    0|0
  • tennisnerd.net/.../...okovic146156426-1024x800.jpg ben erkekler tenisini izliyom oda sadece nadal djokovic federer maclarını izlerim kadınlar tenisini 2 3 senedir izlemiyorum

2|0
    0|0
  • verilecek her frikik nimettir ondan xd etek altı, göğüsler, sırf onları görmek için giden bile vardır xd

http://i.hizliresim.com/88mrbr.jpg
    http://i.hizliresim.com/A3Zbg7.jpg
    http://i.hizliresim.com/oEnm9o.jpg
    http://i.hizliresim.com/6mY1qW.jpg

0|0
    0|0
  • Sis saçma sapan TV dizilerini neden izliyorsanız o yüzden

0|0
    1|0
  • Kızlar neden izliyorsa ondan

0|0
    0|0
  • Kısacık etek giyiyorlar da oraya buraya atlarken o etek hafif havalanıyor ya. Çok güzel görünüyor. Ben kadınların vücudu için izliyorum.5 yıldır izliyorum daha kurallarını öğrenemedim.

0|0
    1|0
  • Sanane adamın gözünün kirasınımı veriyorsun

0|0
    1|0
  • Tabi ki de çıplak baldırlı kadınları izlemek için. Voleybol da izleriz. Sadece tenis değil bunu da belirtmek isterim.

0|0
    0|0
  • Zevkli izlemesi bagırmaları filan

0|0
    0|0
  • tenisi seviyorum. erkeklerin maçları daha güzel ama😍

0|0
    0|0
  • benim ilgimi çekiyor :D tenis maçları basket maçları :D

0|0
    1|0
  • Erotik sesler çıkarttığı için, bazı abazaların ilgi alanına giriyor, tabi bu sesleri çıkaran tenisci kadınlar da zaten abaza kadın bilerek yapılan bişey

0|0
    0|0
  • Spora bile abazalıklarını bulaştırmışlar

0|0
    0|0
  • Allaskına ne alaka oyle niyeti olan bir insan açar neti ferre izler shjds

0|0
    0|0
  • Spor sevdiğimiz için olmasın?

0|0
    0|0
  • Tenisi sevdiğim için izlerim. Serena Williams'ın maçını da izlerim Djokovic'in de. Kadınların baldırıyla alakası yok.

0|0
    0|0
  • Ben plaj voleybolu izliyorum 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ben hem oynuyor hem izliyorum. Gayet güzel bir spor ve refleksleri inanılmaz geliştiriyor

0|0
    0|0
  • Bu kadın yaşlı değil mi?

0|0
    0|0
  • Yalana gerek yok. Tenis ve plaj voleybol bizi görsel olarak çekiyor :D

0|0
    0|0
  • bırak tenisi kadınlar cimnastik vardı 1-2 gün önce rio 2106 da.

0|0
    0|0
  • sharapova içindi ama dopingli artık yok :)

0|0
    0|0
  • Bu kişiyi bağlar düşüncesini bilemezsin..

0|0
    0|0
  • Kadinlar icin eheueheu

0|0
    0|0
  • Sence

0|0
    0|0
  • TV de sirf kadinlar icin isliyom hele sarisinsa :D

0|0
    0|0
  • Keyf.

0|0
    0|0
  • spor benim hayatım :)

0|0
    0|0
  • Tenisçi bayanlarda hani izlenmicek gibi değil
    ayptır sölemesi beygir gibiler

0|0
    0|0
  • seviyorum tenisi basketbolu voleybolu, futbol maçları yerine bunları izlemek daha keyifli benim ivin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Vallahi eger sadece boyle bayanlarin bir tarafi acilacakta nemalanacagiz diye izleyen erkek yoktur. Hosuna gidiyordur izler...

0|0
    0|0
  • Cevabını bildiğin soruyu niye sorarsınız ki anlamam

0|0
    1|0
  • Benim de futbolla alakam yok ama bazen bakıyorum, farklı olduğu için değişik geliyor olabilir illaki bir nedene bağlamaya gerek yok üstelik baldır diz kapağının aşağısı oluyor.

0|0
    0|0
  • şarapova bee

0|0
    0|0
  • Sence😂

0|0
    0|0
  • :))) çelişkili bir durum tatlım

0|0
    0|0
Yükleniyor...