Sporcular lütfen gelsin şu vücutlardan birini kaç yılda yaparım bu adamlar doğallar sizce?

Furkan abinin boy 1.80 kilo 70
Benim boy 1.85 65
Sporcular lütfen gelsin şu vücutlardan birini kaç yılda yaparım bu adamlar doğallar sizce ?

Güncellemeler:
3ay güncel

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut yapına bağlı elbet. Şekil olarak 1 senede yaparsın, disiplin ve bilgiye tabii olarak ama 1 senede onun kondisyon ve dayanıklılığına ulaşamazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• 6 Ay da fit olursun sonra kasları geliştirmeye başlarsın ilk yıl 3-4 kilo kas alabilirsin ikinci yıl bu düşer üçüncü yıl da düşer yıl geçtikçe alacağın kasın kilosu düşer.-. yediklerine ve yaptığın hareketlerin nizamiliğine dikkat et yeterlidir ^^

0|0
    0|0
    • 3ay

tamam dostum kilo almak istiyorum kas ağırlığı yaparak kilo almak mümkün mü o ideal boyum 80 diyor en az 75 kilo olmam gerek

• 3ay

dostum ben yağ oranım %10-13 filan olsun istiyorum kaç kilo ideal benim için?

• 3ay

75 kilo ideal 185 boya

• dogal degil.

0|0
    0|0
    • 3ay

Dogallar reis

• 3ay

O. kadar izliyorum reis boyle stroeidli vucut mu olur kullansa hayvan gibi vucut yapardı

• 3ay

oyle olmuyo iste arda turan bile steroid kullaniyor steroid sadece vucudu hayvan gibi yapmak icin kullanilmaz modellerde kullanir soyle soyliyim isin icinde para varsa 99% ihtimal steroid kullaniliyordur

• 3-4 yıl çok sağlam beslenme ve supplement kullanırsan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...