Boş zamanlarınızda kimle ne yaparsınız?

boş zamanlarınız da kimin le ne yaparsınız daha çok nelerle ve ya ne yapmakla vakit geçirirsiniz yorum atınnn :D ...

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kış günlerinde özellikle akşamları çayımı ve kahvemi alıp kitap okumayı çok severim, Arkadaşlarımla beraber kaliteli ve programlı zaman geçirmek vazgeçilmezlerim arasındadır. Ama şu an iş nedeniyle yurt dışında olmam sebebiyle bu pek mümkün olmuyor. Burada kısa sürede edindiğim arkadaşlarımla da vakit geçiriyorum ama insanın dostları gibisi yok, neticede herkesle her şeyi konuşamıyorsunuz. Yeğenlerimle oynamaya bayılırım, hala çocukluğumdan bir şey kaybetmediğimi, içimdeki çocuğu ortaya çıkarabildiğimi görüyorum... Her anımızın birbirinden özel ve birbirinden güzel, çikolata tadında ve bir çocuk mutluluğunda olması dileğiyle...:))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Boş zamanlarımı gecirebilecegim kimse yok

0|0
    0|0
  • sen ne yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • gördüğün gbi buralarda dolanıyorum bazen dısarı çıkıyorum geziyorum tozuyorum

• kadın

7olik ayran

ps3

en son pc

0|0
    0|0
  • peygamber efendimiz buyurmuşki: insan iki nimeti elden cıkmayınca değerini bilemez.biri sağlık biride boş zaman... aslında boş vakitlerimiz bizim için altın değerindedir.helede sayılı nefes aldığımızı düşünürsek ,ama bazen gercekten cok sacma şeylerle uğraşıyoruz.

0|0
    0|0
  • Bizim ekibi toplar zaman öldürürdüm veyahut film izlerdim.

0|0
    0|0
  • boş zamanlarımda haftaiçi ise spordayım haftasonu ise dışardayım eğlencedeyim gezerim tozarım

0|0
    0|0
  • Bi' dostum var ama o bu aralar yoğun. Genelde kız kardeşlerimle ve Net'e takılarak değerlendiriyorum.

0|0
    0|0
  • geçen hafta dans kursuna(salsa) başladım..onun yanısıra internet, tv, gezmek, dolaşmak v.s.

0|0
    0|0
  • Boş zamanlarımda tanıdıkların mekanlarını dolaşıyorum restoran kafe tarzı ortamlarda olmayı seviyorum :)

0|0
    0|0
  • boş zamanlarımda kedilerle

ilgilenirim

bakımları temizli falan filan işte

0|0
    0|0
  • boş zamanım olsam o zaman düşünürüz..

0|0
    0|0
    • nie okadar dolu bir insan mısın ki :D

• nie okadar dolu bir insan olsanşu anda burada olmazdın bence buraya ayıracak vakiti nerden buluyon :d

• sımdı işlerim internette onun için arasıra gırerım. ama hıc bellı olmaz hemen cıkabılırımde.. ben veterıner hekımım ..

• "her gün duş alırım" :D" yokluğu belli etme bari" Cem yılmaz

0|0
    0|0
  • gezer tozardımmm

0|0
    0|0
  • Belli olmuyor mu ne yaptığım :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• boş zamanlarımın hepsini dolu olarak geçirdiğimden boş zamanın yokkkk..

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarla nargile içmeye gideriz bazen de pes atmaya falan..

0|0
    0|0
Yükleniyor...