Bebek Zenci çıktı Dünyası karardı . İhanetin siyah meyvesi

Türkiye'nin önde gelen iki ailesinin çocuğu geçen yaz Çırağan'da muhteşem bir düğünle dünyaevine girdi. Doğum için ABD'ye giden çift ve aileleri kötü bir sürprizle karşılaştı. Çünkü bebek zenci çıktı.

Sosyete ve iş dünyası zenci bebek skandalıyla çalkalanıyor. Yazar Onur Baştürk'ün önceki gün köşesine taşıdığı, TAKVİM'in kaynaklarından doğrulattığı gerilim filmlerini aratmayan, ancak komedi tadındaki olay; pek çok zenginin ilişkilerini ne kadar dejenere yaşadığını da gözler önüne seriyor. Olay, Türkiye'nin önde gelen iki ailesinin çocuklarının geçen yaz Çırağan Sarayı'nda evlenmesi ile başladı.

BU NASIL PARTİ!

Mutlu çift, düğün öncesinde bekarlığa veda partisi yapmak istedi. Gelin ve damat ayrı ayrı parti düzenledi. Ne olduysa bu partide oldu. Alkolün dozunu kaçıran güzel gelin, partisindeki dansçılarla çılgınlar gibi dans edip eğlendi. Ama iş bununla bitmedi. Zenci bir dansçıyla birlikte oldu. Ertesi gün hiçbir şey hatırlamayan gelin, hayat arkadaşını koluna takıp davetliler önünde mutluluk pozları verdi.

GÖRÜNCE ŞOKE OLDU

Düğünün ardından hamile kalan gelin, eşi ile birlikte ailelerine bebek müjdesi verdi. Sevinçten havalara uçan damat, eşini doğum için geçen hafta ABD'ye götürdü. Doğuma alınan gelin sağlıklı bir bebek doğururken; damadın dünyası karardı. Gelin hanım da bebeğini görünce şoke oldu. Çünkü bebek zenciydi. Çocuğun kendisinden olmadığını anlayan damat apar topar Türkiye'ye döndü. Bebeği kabullenemeyen gelini teselli etmek ise kızgın ailesine düştü.

TÜRK ÇİFTİN ZENCİ BEBEĞİ DOĞDU

Bekarlığa veda partisinde zenci bir dansçıyla birlikte olan ünlü ailenin kızı, unuttuğu bu ayrıntıyı bebeği zenci doğunca hatırladı.

DİLLERE DÜŞTÜLER

Herkesi şaşırtan olay, İstanbul'daki tüm sosyetik mekanlarda da dilden dile dolaşmaya başladı. Siyahi dansçının bu durumdan haberdar olup olmadığı merak edilirken; "Ya bebek beyaz doğsaydı ne olacaktı? O zaman adam başkasının çocuğunu kendi çocuğu diye sevecekti" şeklinde yorumlar yapıldı.

İHANETİN SİYAH MEYVESİ

Ünlü ailenin güzel kızı ihanetin meyvesi olan zenci bebeğini kabullenmekte zorlandı. Aile, kızlarına ABD'de bir hayat kurmaya çalışıyor.

Bu ünlü aileyi tanıyan var mı? Ve siz bu durumda olsanız ne yapardınız?

Güncellemeler:
Ya çocuk beyaz doğsaydı ?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• cok kotu bı durum... adamın yerınde olsam bende ceker gıderdım kadının yerınde olsam bekarlıgfa veda partısı yapmazdım cok sacma goruyosunuz ıste bekarlıga veda edıyo ama esıyle degıl baska bırıyle... yazık bız bu kadar dustuk cok yazık...

0|0
    0|0
    • evleceğimiz zaman hastaneye gidip test yaptırmak lazım töbe töbe ne hallere düştük

• her erkek ve her kadın bir değil bunu sende biliyorsun

• tabıkı bılıyorum kendımı onlarla aynı kefeye katamam

Kızlar Ne Diyor 2

• Burda dogum yapmak icin gecen hafta Abd ye getirdi dior..tamada 6 ayi gecmis kadinlari ucaga almiolarki..bence bu hikaye uyduruk

0|0
    0|0
    • ünlü bir aile söz konusu adam özel uçakla gider neyden bahsediyorsun sen

• :)

Dert yok :)

• arkadaş eklemeyide kapatmışsın senin derdin var benle :)

• bu haberi nerde okudun linki var mı? gerçekten çok kötü durum reziilik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• zenciyle şaka olmaz..:DDDDDDD

0|0
    0|0
    • bekaretin bir önemi kalmadı ahlaksızlık diz boyu artık kadınları evlenmeden önce hastaneye götürüp hamile testi yaptırmak lazım heralde ne iğrenç bir durum

• Bu aileyi tanıyorum. Zaten ufak bir araştırma yapan kim olduğunu hemen anlamıştır.

Hatta bir ipucu vereyim: "Etme bulma dünyası ağam"

0|0
    0|0
  • Böyle bir dünyada yaşadığım için utanıyorum

0|0
    0|0
    • sen mi ben mi sabah sabah Mubarek cuma günü

• Aynen, ama dua etsin ki zenci çıkmış ve adam anlayabilmiş. Burda da görüyoruz, geçen bir insan müsveddesi kadın soru sormuştu. eşimden ayrı 5 kişiyle daha ilişkiye giriyorum, çocuğun kimden olduğunu bilmemek çok heyecanlı diye.

• Bu olay yalan diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • ya bunlar hep marjinal bir hayatı olan namus kavramı nedir bilmeyen

avrupa özentisi rahat aile çocukları

bunlar için namus şeref onur para dan başka birşey değildir.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bu haber ne kadar doğru acaba :))))iyi oluyor onlara

0|0
    0|0
  • Dansçı elemana piyango vurmuş

0|0
    0|0
  • zenci bu affetmez..

0|0