Sözünde Durmayana Ne derler?

Komşum boyacı, benden 10 günlüğüne büük bir iş aldığını biraz mal yığması karşılığında işin ücretini alıcağını ve sermayesinin olmadığını söyleyerek 1500 tl borç istedi. Bende sıkıntıdaydım ama 10 gün içinde ödeyeceğine söz verdi. Bende söz güvendim. Senet ile 1500 tl parayı verdim. Neyse 10 gün geçti . noldu bizim iş dedim. Bir kaç güm mühlet verir misin dedi felan. Neyse, derken derken 32 gün geçti ben daha parayı alamadım. Şimdi Zaten adamın gözümde hiçbir değeri kalmadı. Bende sıkıntıdayım. 200 tl su faturam duruyo. Mevlüd okutcaktık önceden ayarladık her şeyi parayı verecek diye güvendik adam vermedi oda yarım kaldı. Şimdi ben bu şahsa nasşıl adam diyim ya da ne diyim? He bide kaptığı işten Şu an 12 bin tl lik ödeme almış benim para hala ödenmedi.

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• ona verdiğin değere göre isimlenir bu

0|1
    0|0
    • Kanımı emen sivrisinek şuan daha değerli o kadar yani.

• Babadan almasını bilirler ama vermezler :PP

• olsun ben onu da yapmaam bananeek ki ondan bundaan hıı istemem de tabii :p

Kızlar Ne Diyor 7

• geçen sene sanırım haberlerde görmüştüm karadenizde bir kasabada adam alamamış verdiği borcu kocaman bez afiş yazdırmış ... bana 2000 tl borcunu öde artık gibilerinden adamı bütün köye rezil etmiş anlıycağın ne diyim rahat insanlar

0|1
    0|0
  • Ayıp etmiş. Ödeyemeyeceksen alma. Keşke vermeseydin. Sonuçta mevlüt falan okutucakmışsın seninde ihtiyacın varmış.

Muhakkak getirir verir ama artık ona ne kadar güvenebilirsin ? O ayrıı...

0|1
    0|0
  • senet yapmışsın işte ara hakkını eşekmısın bekletıyor senı salak adam yahu gorgusuz .

0|1
    0|0
  • Sen zor durumdayken neden yardım ediyorsun ki? Senin yaptığın akılsızlık.

0|1
    0|0
  • Göt derler böylelerine

0|1
    0|0
  • ben yaşayarak öğrendimki kimseye borç vermicen.

0|1
    0|0
  • senet varsa elinde mahkemeye falan verecegini soylesene.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• y...şak :)

0|1
    0|0
  • bende 15000 bekliyorum hala verecekler Bir daha o adamla çişe gitmezsin benimki de o misal iki tane çekle duruyorum 40000 25000 tl neyse

0|1
    0|0
    • benim çeksiz dışardan 8 bin alıcağım var :D Çek neymiş eskiden çekmi vardı. Sen beni tanırsın anime çizen resimci çocuk :D

• seninde mübarek olsun :D doğrudur uğraştırıyorsa aynı değerde birşeyini elinden al arabası varsa ruhsatını falan al hatta arabasını al baktın böyle samimi falan konuşursa genelde yaparlar

• sanada :D iyi uykular

Yükleniyor...