Askere gitmiş olanlara sorum

sevgilim askere gitmeden 1 sene önce başladık çıkmaya ben onu sıkmamaya çalısaraktan mesafeli kaldım o işi ciddileştirdi ailesiyle tanıştırdı falan. sonra askelere gitti annesinden cok beni arardi nerdeyse zorla annesini arattırırdım ayıp olmasın diye. hem ben annesi olsam beni aramasnı isteyecegimden. herneyse usta birliğinin 5. ayında izne geldi 3 gün eskisi gibiydik gittiğinden beri hiçbir değişme olmamıştı aramızda ama o gün bana telefonun ve mesajlaşmanın onu sıktığını soyledi birkaç kez buluşalım dedim istemedi anladım ki mesafe istiyor bende verdim veda etmeden döndü askerliğine ve 1 ay sonra face de dul a çavirmiş ilişkisini ve beni engellemiş. yakın olan arkadaşları sormuş kavgalımısınz diye konuşmak istememiş 6 ay oldu bekliyorum hiç değilse bir bitti demesini sizce devam etmelimiyim beklemeye ya da başınıza benzer bir olay geldi mi ?

şimdiden teşekkurler cevaplarınız için

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• zamana bırak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• vakit kaybından fazlası değil :)

0|0
    0|0
  • Askerde yaşadıklarını unutması gerek şimdi sivil hayata uyum sağlayamaz birkaç ay duruma göre bitir yoluna devam et.

0|0
    0|0
  • 6 ay beklemişsin.

Derviş olsa çat diye 2 ye bölünür...

Ayıp lan. Gevşek herife bak.. S.ktir et yavru kuş sen o bebeyi.

Teallam ya ne modeller var.

0|0
    0|0
    • pişman olmaz diyorsun yani ...

• peki sağol

• tavsiyemi dinlersen gayet iyi olur senin için ^^

• Bu yaptiginin uzerine beklicek ne kalmis yapma ya bosver askerde sorunu olsa bile bunu sana boyle yansitamaz yeni adaylara sans ver onuda unut daha ne yapsin ki bittti demse nolur

0|0
    0|0
    • pek çok kişi asker piskolojisidir falan diyordu 2 ay kaldı gelmesine gelse duzelmez mi yani illaki değişir de olgunlaştırma falan olarak da bu yaptığından vazgeçmez mi

• haklısın sağol

• ben kafanı karıstırmak degıl sna yardımcı olmak ıstıyorum uzulmenı ıstmemem kımsenın uzulmesını ıstemem ama askerde de olsa ızne geldıgınde en cok ıhtıyacı olan sevgılısını gormeyen bırı bılemıyorum bı de ustune yaptıkları bı sey soylemeden hakkında hayırlısı canım :)

• boşver kendi haline bıak askerlik çok kötü bir durumdur..adamda psikoloji bırakmaz...eğer seviyorsan bekle derim ..haaa soğuduysan da yapacak birşey yok...

0|0
    0|0
  • senin bahsettiğin erkek mi? şu bildiğimiz erkek hani? bir dakka erkek mi dedin sen ? travestidir o :)

0|0
    0|0
  • yahu sen birşey yapmadıysan bırak gözünü seviyim dengesizin tekiymiş, daha büyük sorunlar açmadan başına kurtulmuşsun işte şükret..

0|0
    0|0
  • bıkmış işte.

0|0
    0|0
  • 3. bir kişi girmiş olayın içine..

0|0
    0|0
  • durumunu Dula cevirmis olmasi bir sitem besbelli ama sebepsiz gitmek? bence konusmayi dene belki bir dedikodu neden olmus olabilir..

0|0
    0|0
    • askere dondukten sonra açıklama değil sadece bekle demeni istiyorum diye mesaj attım dönmedi. hiçbirşey dememesi de bir şey ifade edermi?

• daha başlarda konuştum bekle falan diyordu en son ama ozaman face durumunu bilmiyorum şimdi annesine gitsem yavşamak gibi olur oda ters bana annesini arada birakma istemem

• kalbinin sesini dinle...

• kasma kendini, üzme de zamana bırak, ne hissettiğinle ilgilen..

0|0
    0|0
  • askerlik zordur psikolojik bunalım geçiriyor olabilir

0|0
    0|0
  • yenisini bulun bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...