Yarın bir partiye katılacağım arkadaşların

evinde... sörf kulübü üyeleri filan olucak eminim birçok taş erkek dahil. yalnız şöyle bir sorun var evde oturanlardan biriyle bir süredir görüşüyordum benden hoşlanıyordu birkaç kez buluştuk öpüştük umut da verdim sanırım. sizce o yakışıklıların yanında benimle sevgiliymiş gibi davranıp kısmetimi kapatır mı? ya da yakınlaşmaya kalkıp saçmalar mı vs. ben onla sadece merhaba merhabaymış gibi davranıcam sizce bunda ne kadar başarılı olabilirim

Güncellemeler:
her bir süre takıldığıma sadakat mı hissetmeliyim onu anlamadım?
ne bu kötü yorum yapma eğilimi anlamadım herkesin yaşam tarzı sadakat düzeyi size uymak zorunda değil. partide ona soğuk davrandım ve sürekli yanımdan ittim sörfçülerden biriyle de beraber oldum var mı diyeceğiniz?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• 0|1
    0|0
  • Öl. -Cevabım çok kısaymış.. Ölür müsün? Oldu mu şimdi keese?

0|0
    0|0
  • heh işte beklenen soruda buydu yalnız sosyete tayfası cok gelmiyo buraya :)

0|1
    0|0
  • Her takıldığına sadakat hissetmiyorsun da her takıldığına niye taktirtiyorsun o zaman? Nesin sen eskimiş cins falan mi?

0|0
    0|0
  • O değil de; çocuk sana hırs yapıp, o oğlanlardan birini kendine ayartıyormuş. Sen de kalıyormuşsun dımdızlak, ağzın bir karış açık. Ne olay olur ama. =D

1|0
    0|0
  • Seni başkasıyla görürse bence kısmetini kapatmaz. Senin le yaşadıklarını kulaktan kulağa yayar. Diğer sörfçüler de sana doğru yelken açıp pike yaparlar. Seninde aradığın bu zaten. Dalgan ve rüzgarın bol olsun. Rastgele...

0|1
    0|0
  • :D Komiksin :D

1|0
    0|0
  • Var :-D eskimiş kaşarın tadı başkadır bilir misin?

1|0
    0|0
  • Sen hangi toprağın malısın?

1|0
    0|0
  • senin gibi kızlara sizin aranızda ne deniyor öğrenmemin sakıncası var mı?

2|1
    0|0
    • manyakmısın kızım namussuzsun işte illa yüzüne söylemek mi lazım güncelleme başka.

• bize ne ya sen namussuzsan bize dokunan bişey mi var. güncelleme.

• Partiye mi gidiyorsun, grup seks yapmaya mı anlamadım.

1|0
    0|0
  • biz kardeşiz de :DD

0|0
    0|0
  • yalan rüzgarını geçtiniz mk ...

0|0
    0|0
  • Sıkıntı durum. Gitme partiye mk. Olsun bitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• keşke diyorum senin gibi insanlar olmasa sen alt tarafı geçici bir yakışıklılık uğruna umut verdiğin kişiden vazgeçiyorsun üstelik öpüşmüşsünüz bile eğer gerçekten bunu yaparsan küçük bir oruspusun hayatım.

2|7
    1|0
  • kızım sen neyse ya neyse yazmayacagım ben saygılı bır kısyım ... :)

1|7
    0|0
  • Bende geliyorum evdeki senin diğerleri benim şansına küs:D

0|0
    1|1
Yükleniyor...