Erkeklerin duyguları ne yönde ve ne şekilde değişiklik gösterir ?

Erkeklerin duyguları ne yönde değişiklik gösterir genelde ? Düşüncelerini ne etkiler ? Uzun uzun düşünüp bir karara mı varırsınız yoksa öyle olması gerektiğini düşündüğünüz için mi bir davranışta bulunursunuz ? Bir kız size sizi deli gibi sevdiğini söylese sensizliğin ölümden farkı yok dese unutamıyorum dese özlemin satırlara sığmayacak kadar çok dese ne yaparsınız ? Zamanında sevmişsiniz fakat yakın arkadaşlarınızla konuşmuş yakın arkadaşlarınızın hepsini tanıyor ama sadece size deli gibi sevdiğini söylüyor geceleri sizi arayıp kapatıyor gittiğiniz yerlerde karşınıza çıkıyor hoşlandığınız şeylere karşılık göstermeye çalışıyor sizinle olmak istiyor kısaca onu sevin istiyor ne yapardınız ? Duygularınızı sevmeniz yönünde nasıl değiştirebilir o kız ?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek karaktere gore farklılık gösterebılır tabıkı Bana bır kız gelıp senı delıler gıbı sevıyorum dese ve bende ona karşı ufakta olsa bırseyler hıssedıyor olsam hıslerın karsılıklı derım ve ona kalbımı acarım. Ama bu herkes ıcın farklıdır belkı o anda bır baskası onun ıcın daha agır basıyordur sen her ne kadarda delıler gıbı sevdıgını soylesende onun ıcın durum farklıdır aklına hep o bır baskası gelıyordur dedıgım gıbı kısıden kısıye gore degısır ama benım ıcın her zaman karsımdakı ınsanında duyguları ve dusuncelerı cok onemlıdır bırde su var . Karsımdakı ınsanın duygularına gore hareket ederım dıye anlama sakın bu yazdıklarımı her zaman bırseylerın karsılıklı olması daıma bırseyı dahada guclendırr dostlugu bırlıktelıgı her anlamda boyle bu bır ısıde severek yaparsan basarı gelır aşkın sevgının omrude uzun olur. Bırde karsındakı ınsan senı senın kadar sevmıyorsa bıle senın ona olan hıslerın onun ıcındekı sevgısını kuvvetlendırır ve zamanla aynı karsılıgı ondan gorebılırsın onemlı olan ınancla sevmektır. Ama ufakta olsa bır ısık gormuyorsan bır adım gelmıyorsa bır hamle yoksa peşinden koşmak gıtmek oluyorum bıtıyorum demek ılerıde yaşıyacagın pısmanlıklardan ibarettır acırsın onu severek gecırdıgın gunlere. Cok doluyum bende bu konularda ama sen bosver sanırım sorun gercekten buyuk ve derın egerkı sevdıgınden bır ısık varsa pesınden gıt derım ama dedııgm gıbı herkesın kısılıgıne karakterıne gore duygularda farklılık gosterebılır mesala o ben gıbı olamaz ben onun gıbı olamam asla aynı sey senın hemcınsleırn ıcınde gecerlı. Soruna guzel ve senı tatmın edıcı bır cevap verebıldıysem ne mutlu umarım hayatınla ılgılı hersey yoluna gırer ve ıstedıklerın olur.

0|0
    0|0
    • sağol inş. karşılık verir bir gün belki bir zaman..

• Dedıgım gıbı cokda zorlama proflıne sımdı acıp baktım o resımdekı sensın sanırım gayette hoş bır bayansın bır kısıye baglanmak dogru degıl ya ben artık bunun kanısındayım yanı gözleırnın ıcı guluyor resımde hayat dolusun karamsara baglama bırak oluruna akısına bırak yanı gelırse gelır senınle aynı yola baş koyar olmazsa yapacak bırsey yok karsına cok farklı karakterde ınsanlar cıkıcaktır emın olabılırsın yeterkı sen cızgınden odun verme ınancından odun verme sevmeye saygı duymaya ınanmaya devam

Erkekler Ne Diyor 9

• tavla bilse yeter ya da futbolla ilgilenecek falan sıkıcı olmadıgını ya da diğer kızlar gibi olmadıgını daha ilgi cekici oldugunu göstermeli

0|0
    0|0
    • Daha ilgi çekici nasıl oluyor

• mesela bak şimdi karşımda iki tane kız var etkileyici ve hoş karar veremiyorum diyelim futbolla ilgilenen tercih sebebi olabilir bunun gibi

• çocuklukta olur böyle şeyler

pek kasma

0|0
    0|0
  • Benim peşimden koşan, beni bu kadar seven bir kızla en azından denemeye çalışırdım bir süre ilişkiyi zaten olmayacaksa belli olurdu kısa bir zaman içerisinde ama beni mutlaka etkilerdi bu kadar çok benimle olmak isteyen bir kızın etrafımda olması çünkü gerçek sevgiyi bulmak, ona ulaşmak oldukça zor..

0|0
    0|0
  • seviyorum demesini anlarımda ölüyorum felan abartı bence bana samimi ve inandırıcı gelmez çokta sıkma istemiyosa daha çok soğur senden kendi haline bırak olacağı varsa olur.

0|0
    0|0
    • Bayadır konuşmuyorum ama arada halini hatrını soruyorum arkadaş gibi bazende özellikle geceleri dayanamayıp uzun uzun yazılar yazıyorum

• çok uzun yazma özellikle zorlayan taraf sensen emin ol okumuyour bile uzun yazılarını çok üstüne gitme sorma bak görüceksin o seninle ilgilenicek kendi kendine diyecektir bu neden aniden ilsini kesti diye ve meraklanacaktır malum ne gelirse insanın başına meraktan gelir :)

• ayyyyyyyyyyyyy :) seviyorsam seviyorum ... eksisi artısımı olur

0|0
    0|0
  • Asli eger kiz ya da erkek biri birini seviyor ve karsisindakine hissediyorsa emin ol karsilik bulur..

0|0
    0|0
    • Bulmuyor işte olmayacak duaya amin demem ben diyor başkasını sev deyip duruyor bir şeyler yapmam lazım bu düşünceden kurtulabilmesi için

• bence fazla skma onu bir var ol bir yok, suprizmissin gibi cik karsina sonrada kaybol, seni merak etsin ve artio seni aramaya baslasin...

• denicem bunu sağol :))

• böyle bir kız insana hayatı zehir eder diye düşnürüm.yani iyi düşünmem ve bir an evvel kurtulmaya çalışırım

0|0
    0|0
    • Nasıl ya nesi var kızın

• yapışkan kız dedikleri kız işte bu.her taşın altından çıkan kız.çok değersizleştirirsin kendini.bunları yapacağın zaman bu zaman değildir

• anladım tamam sağol

• Oluruna birak ggits ask karsiliklidir birini kendine zorla asik edemezsn karsina daha cok kisi cikar

0|0
    0|0
  • valla bana öğle davranan kızın yanına gidip konuşurum olursa bu iş olur olmazsa...

0|0
    0|0
    • Ne dersin mesela

• oha senin hemen dibin düştü ya :D O öyle biri değil ağırbaşlı duygularını ifade etmeyi sevmeyen biraz geri planda çok çok duygusal ve çekingen biri

• ohoo ben daha nedeyim ya :D bak işte bana kız denk gelmiyoki hemen dibim düşsün :D :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...