Tayfur Havutçu'nun Beşiktaş'ın başına gelmesi gereksiz olmaz mı?

Carvalhal'i Demirören'e Mourinho tavsiye etmiş ilk zamanlar benimde mourinho gibi bi teknik adam bunun neresini tavsiye etti diye aklımdan geçiyodu ama şimdi anladımki boşuna tavsiye etmemiş takımı toparladı.Geçen seneki ne oynadığı belirsiz schuster'in Beşiktaş'ından eser yok.Derli toplu oynayan bi sistemi olan takım yarattı Carvalhal üç günde bir maç oynamalarına rağmen ligde fena gitmiyorlar.UEFA Avrupa Liginde tarihlerinde ilk defa gruptan lider olarak çıktılar.1.torbadan kura çekimine katılarak büyük bir avantaj elde ettiler.Bir istikrar yakalanmışken schuster gittikten sonraki kısa dönemi saymazsak hiçbir teknik direktörlük kariyeri olmayan Tayfur'un gelmesi carvalhal'in altyapı'ya gitmesi saçma olmaz mı.Carvalhal'in kariyerini netten inceledim.kariyerinin başarılı olduğu tartışılır ama yıllardır çeşitli kulüplerde teknik direktörlük yapmış.Tayfur'dan çok daha tecrübeli.bence tayfur karakter ortaya koyup görevinden feragat etmeli.

Güncellemeler:
Bu arada Carvalhal'in iyi kötü bir kariyeri var.12 takım çalıştırmış.Beşiktaş'a gelmeden önce.Tayfur ise sadece geçen yıl schuster'in yardımcılığını yaptı.o yılında nasıl geçtiği malum.bazılarının kariyeri olmaz ama topçuyken efsane oldukları için büyük takımların teknik adamı olurlar.tayfur oynarkende gayet ortalama bi topçuydu.Tayfur'un beşiktaşın teknik direktörü olmasının tek sebebinin onursal Başkan Süleyman Seba'nın yeğeni olduğunu normal zeka seviyesine sahip ve saf olmayan herkes kavrar.
Tayfur hakkında olumsuz konuştum ama tebrik etmek gerekiyor.Carvalhal ile en azından geçen yıla göre bayağa bi istikrar yakalanmışken tayfur karakter ortaya koyup görevinden feragat etmeli diye yazmıştım.Hakkatende dediğimi yapmış beşiktaş yönetiminin teknik direktörlük teklifini geri çevirmiş.bunun üzerine de yönetim sportif direktörlük sistemine geçip.Tayfur'u sportif direktör yapmış.Yeni görevi hayırlı uğurlu olsun

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Nerden biliyoruz ki belki sportif direktör ya da menejer sistemine geçcek beşiktaş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu tartışılır nitekim araştırmaya vaktim olmadı bunu henüz

0|0
    0|0
    • Sen ne zaman bunu araştıracaksın merakla bekliyorum araştırma sonuçlarını :))

Erkekler Ne Diyor 10

• carvalhal mı tayfur hoca mı dersen tayfur hoca kalsın da bu adamın davası devam ediyor.sanırım şu an yasaklı.nasıl olacak bilmiyorum.carvalhal 1 gr katkıda bulunmuyor beşiktaşa.yanında getirdiği iki adama bakıyorum alves,edu..ben bile adamlardan daha fit durumdayım en azından göbek salmadım.bunlar topçuysa carvalhal da hocadır.Kimleri yendi de 1.oldu?çok büyütmemek gerekiyor.emeğe saygılıyım en güzeli de seribaşı takımlardan kaçabilmesi oldu.zira bu sene çok güçlü takımlar yollarına avrupa liginde devam ediyorlar

0|0
    0|1
    • Geçen sene iki maçta da 4 yediği,karşısında rezil kepaze olduğu dinamo kiev'i grupta geçmesi bile tek başına Carvalhal'in geçen yılki Schuster-Tayfur ikilisinin Beşiktaşını nereden nereye getirdiğini ve o ikisinden de çok çok daha iyi olduğunu ortaya koyuyor

• kievi puan olarak geçti diye daha iyi hoca diyeceksek vay halimize..olması gereken oldu zaten.dinamo kiev beşiktaşın dengi takım değil.bilhassa bu sene.tamam köklü klüp falan ama beşiktaşı bu kadar küçültmeyin.carvalhal başarılı sonuç aldı ancak kısa yada uzun vadede takıma katkısı olmayacak.zaman gösterecek.

• Kiev geçen sene ki kiev fark yok gelişme beşiktaş'da. Neyse o senin fikrin bu da benim fikrim.bana göre hem sonuç anlamında hem de saha da oynanan oyun anlamında geçen yılki Schuster ve yardımcısı havutçu'nun beşiktaşına göre büyük gelişme var.zamana bırakalım zaman kimin haklı olduğunu gösterecektir.

• Gereksiz bencede Carvalhal ilklerde biraz bocaladı ama şu an çok iyi gidiyo takımı yönetiş şekli taktiği felan çok iyi ayrıca adam çokta memnun Türkiyeyi seviyo beşiktaşı seviyo Türkçe konuşmaya çalışıyo bazen aslında böyle adam lazım zaten takımlarımıza.Bence kalmalı.

0|0
    0|0
  • Tayfur Havutçu TeknikDirektör mü

0|1
    0|2
  • Hayır olmaz insanlar kolayca yıpratılabilir bizim ülkemizde bu çok yanlış içerdeyken havutçu'yu kötü Kalpleriyle yargılayan beyincikler gereksiz değilmi?

0|0
    0|0
  • resmen suçlu suçlu olmasa ceza evine atmazlar demekki dellil var suçlu biri beşiktaşın başına gelmesi çok ayıp

0|0
    0|0
  • Altta diger cevabımda yazmıştım zaten en iyi cevap olarak.

0|0
    0|0
  • bencede gereksiz..

takım iyi durumda,hocada işi bayağı iyi götürüyor...

0|0
    0|0
  • büyük tartışmalar yaratır gereksiz gibi ama bence tabi

0|0
    0|0
  • carvalhale yazık olur.adam kalktı bu yükün altından

0|0
    0|0
  • gereksiz olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...