Toplu taşıma araçlarında başınıza gelen bir olayı yazınız?

toplu taşıma araçlarında başınıza gelen bir olayı yazınız?

0|0
813

En İyi Kız Görüşü

• Yanıma hep yaşlı bir teyze gelir, toplu taşıma farzı bu benim için artık. En son geçen hafta Aynur teyze geldi. 1,5 saatlik yolculukta bütün hayatını anlatıp bütün hayatımı öğrenmeye çalıştı çabasına hayran kaldım :)

Muhabbetten bir kare alırsak; evlenin kızım evlenin, sonra çok geç oluyor çoluk çocuk için, dedi teyzem uzun uzun nutuk attı. İlerleyen zamanda üçüz torunlarının fotoğrafını açtı telefonundan, bu yıl regl olmuşlar (Bana ne laaaaan). Sen kaç yaşında olmuştun, diye sordu (Sana ne laaaaan). Uzamasın muhabbet diye "kısırım ben teyze, olmuyor" dedim. Çenem kopaydı, dilim lal olaydı. Başta çocuk yapın dediği için pişman olmuş, üzülmüş. "Çocuk da neymiş zaten, dünyanın sonu değil" konuşması başladı. Otogarı gördüğümde cenneti görmüş gibi sevindim :)

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• kustum, uyuyup son durakta gözümü açtım, araba fren yapınca ders çalışan elemanın kucağına oturdum.. hangisini anlatiim bro :d

0|0
    0|0
  • geçen bir yaşlı teyze bindi,bi de bayan oturuyordu,hafif tombiş gibi geldi bana

dedim ki,af edersiniz,siz kalksanız da şu teyze otursa olur mu?

:)kadın bir baktı bana,meğer hamileymiş..utandım:/

0|1
    0|0
  • Hayır,yazmam.Feminist olurum sonra.

0|0
    0|0
  • bigun toplu taşıma aracına bindik topluca gittik o.O

1|0
    0|0
    • Haha aynı toplu taşımadayızdır muhtemelen =)

• Tipi kayık dolu lan nasıl seçeyim aradan =(

• Tamam ^^

• Varda anlatılmaz yaşanır :D

0|0
    0|0
  • bazen tiksiniyorum mümkün olduğun ca kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Çok uzun üşenirim yazmaya ama komik şeyler denk gelmişti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Her zaman ki gibi yine bir bayana yol vermiştim , 25 yaşların da falandı , oturduğum yerden kalkıp

Buyrun hanım efendi siz oturun dedim :)

sanane be gerizekalı dedi , ben dondum , daha önce böyle bişe yaşamamış , inerken özürler falan diledi , kusurabakma sinirliydim mesaj gelmişti falan , umrumda olurmu :) o günden sonra 40 yaşın dan aşşağasına yer vermiyorum :D

0|0
    0|0
  • bi keresinde bindim oturmaya çalıştım sığmadım, ayakta durdum kafam tavana değdi yine :(

0|0
    0|0
  • otobüs bekledim gelmedi, eve geri döndüm.

0|1
    0|0
  • KızMeslek lisesinden bir kız başımda dikeldi.Kalk ben oturcam dedi.Milletin içinde ne desen uygun düşmüyor ki.Kalkıp yerini versen çok uysal ezik durumuna düşüyosun.Kıza laf soksan ortalığı ateşleyecek.Kimsenin başına gellmesin valla.Kız meslek kızları çok açıksözlü oluyolar...Ben ne yaptım diye merak edecek olursanız da Allah'tan yanımdaki insan kalkmıştı da yanıma oturdu:D

0|0
    0|0
  • ulaşmaya çalıştığım yere gelince araçtan indim. hala şaşkınım!

1|1
    0|0
  • Herkesin aklına da belden aşağısı geliyor toplu taşıma denilince :) Ben en çok Kemal Sunal'ın filminde olduğu gibi polis görünce çökün kalkın olayını yaşadım baya komik oluyordu hey gidi günler hey :D

0|0
    0|0
  • Emekli amcalar hep benim yanıma oturuyor. ='( En arkalara kaçtım, yine kurtulamadım. -.- Sendika tipi var bence bende. -.-

0|0
    0|0
  • sarıyer dolmuşlarında inmem gereken durağı 3 sefer kaçırdım, her seferinde son durağa kadar geldim. Adam en sonunda durağı unutmadan kendi eliyle indirdi beni araçtan :)

0|0
    0|0
  • tanımadığım bir hatun kucağına oturabilir miyim diye sormuştu..yer istemenin farklı yöntemi çakal işi biliyordu sdfsd

0|0
    0|0
  • teyzenin biri popomu avuçlamıştı metrobüste.dönüp baktıgımda iğrenç iğrenç gülümsedi.bir sonraki durak hiç gelmicek sanmıştım

0|0
    0|0
  • Hatunun biri kalçalarıma daldırmıştı eli onu unutamıyorum.

Şimdi yapsa ohoooo.

0|0
    1|0
  • Bindim otobüse kaptana sordum top nerde? Ne topu evladım dedi. Top'lu taşıma aracı değil mi bu dedim? Öyle mal mal baktı. İndim sonra bir daha da binmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...