Böyle bir durum karşısında Ne yapmam gerekir?

Bugün yemekhanede bir kızla kesişiyordum(belkide ben öyle sanıyor olabilirm) kızda bakıyordu ama surekli göz temasıda vardı bizim masada kızın muhabbeti dönüyordu onlarda bizim masaya bakarak bişiler konuşuyordu neyse en son biz çıktıktan sonra yanımdaki kız arkadasımı gidip bölümünü ve adını ögrenmesını ıstedım arkadasımda yanına gitti ama kız niye diye sormus ve adını söylememiş direk umutsuz bir vaka mı bu ama daha önceden yanımdaki kız ben bakmıyorkende sana bakıyor sürekli diyordu kafam karıştı sen denemelisin gibisinden mesaj veriyor da olabilir mi?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Başkasını göndermeniz olayı basitleştiriyor.Hem kız hemen öyle pat bölümünü bilmem neyini verirse yanlış anlaşılır.

0|0
    0|0
    • Tamamda bütün sene ilk defa görmüsüm telefon numarasını istemedim ki sadece ismi ve bölümünü bu baskasını gönderme konusundada bir dahaki sefere kendim gidicem bu konudada tesekkür ederim

• :D tamam kızmana gerek yok bir dahaki sefere öyle yaparım o zaman

Kızlar Ne Diyor 2

• tam olarak emin olmasamda kız senden hoşlanmıyor olabilir veya hoşlanıyorsa bunu gizlemek istiyordur

0|0
    0|0
  • keşke kendin gidip şansını deneseydin

0|0
    0|0
    • Bir dahaki karşılaşmamızda denesem çok mu geç kalmış olurum peki fakülteden o kadar adamın arasında pek cesaret edemedim aslında red cevabı alırsam diye

• haklısın ama şahsen benim en nefret ettiğim ve hiç ihtimal vermediğim bir durum.hoşlandın madem bu kadar dene kesinlikle reddedilmek çokta kötü bir şey değil ki :)

• Bi dahaki sefere denicem o zaman teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim atalarımız ne demiş ''Kendi işini kendin gör'' demiş. Araya aracı koyarsan o ilişkiden hayır gelmez. Sana tavsiyem kendin git açıl.

0|0
    0|0
  • 1- kendin git görüş

2-kız başkasına hemen söylese yanlış anlaşılacak

3-gttin görüştün senden hoşlanıyorum deme hemen bişeyler içmeye filan çağır

4-gelirse ne ala sonrası sana kalmış mevzu...

0|0
    0|0
    • Abi iyi güzelde kız ismini bile söylememısken bir şeyler içmeye gelir mi direk :D

• sen istiyosunki aile seceresini çıkartayım ... bak sen birşeyler içmeye götürene kadar senli benli konuş gelirmisin ne içersin vs gibi , sonra bak neyi farkettim böyle hoş bir bayanla oturup birşeyler içme şansı elde ettim ne kadar şanslıyım ama bu hoş bayanın adını bile bilmiyorum bana adınızı lütfedermisiniz vs gibi ... onlar basit şeyler sen çıkarda hele bi...

• abi bide hoşlandığın kıza arkadaşını göndermemi kaldı ya yıl olmuş 2013 allahaşkına

0|0
    0|0
    • Ne biliyim kardeşim ya bir daha söz ben gidicem böyle bir durum olursa :D

• önumuzdekı maçlara bakcaz dıyosun :D olur

• bebeğimsin iyi anlamda

0|0
    0|0
Yükleniyor...