Hangisi sensin? Hangisini isterdin?

Nasıl bir Müslümansın ? :) ...

Ya inandığın gibi yaşarsın ya da yaşadığın gibi inanırsın ...

• Babam ve Annemden Müslümanım Araştırmadım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yarın namaza başlayacağım şey diğer yarında olabilir işte yarın bir gün başlayacağım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Benim zaten kalbim temiz.
    60% (6)67% (2)62% (8)Oy Ver
  • Tam bir Müslümanım Namaz kılıp Oruç tutarım Haya ile yaşarım. Harama dahi bakmam.. İlmime ilim katıp ALLAH'ın Varlığının delillerini araştırırım Çünkü Hak Din İSLAM'dır.
    40% (4)33% (1)38% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• ''inandığımız gibi yaşamaya çalışanlardan'' oluruz inş. Soru için teşekkürler...

0|1
    0|0
    • burası kısa bir es, bir durak...Fani hayatta baki hayata hazırlık süreci...Rab' bim amacımıza uygun kullarından kılsın inş..

• Amin , Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim zaten kalbim temiz :)

0|0
    0|2
  • Aklimi kullanarak inanirim.

0|1
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • hepsinden azar azar var işte bazıları dışında

0|0
    0|0
    • MerhabaZehra, beni seviyor sitede istiyorsanız oy verin kardeşlerim :))

Profilime bakın

• Hm burda ders almak gerekir hepimiz için d olması lazım kardeş diğerleri olmasına gerek yok .

• d deki gibi olmayı Allah herkese nasip etsin

0|1
    0|0
    • Evet İstersen ALLAH Verir önce Niyet et başla Emin ol zerre pişman olmayacaksın .

• İmanını zedeleyen ne var ise Kur'an-ı Kerim Harikadır Nasa' açıklıyor. Youtubeden öğren ama bir de okuyarak o hissi alarak öğren .

Sonra Kalbinin temizlendiğini görünce Namazdan tat aldığında gerçekten buna değdiğini bil.

Korkma bu yol Emniyetli yoldur burda tutulan el bırakılmaz. Eğer burda bile sana şans tanıyan ALLAH'a Yönel . :) .

• ondan başka kimimiz var ki zaten

Erkekler Ne Diyor 9

• Kendimi dinimi laçka bir ortamda tartışmayacak, yerli yersiz kendimi bir bok sanıp millete vaaz ve nasihat vermeyecek kadar inananım.

1|0
    0|0
    • Tabii sabah akşam kız peşinde koşan .

Cumartesi Pazarları Camii'leri boş bırakıp parklara giden Müslüman'lardansın herhalde.

Nere olduğuna bakma kardeş anlam çıkart.

Meyhanede de olsa ALLAH'ı anlat bir kişiyi kurtarırsan o sana yeter. ki

Bişr-i Hafi Hazretleri Bir Zamanlar Sarhoştu Sonra Gönüllerin Sultanı ALLAH Dostu oldu :) .

link ...

• :) Çok güzel bir soru..

..

İyi geceler sorucu arkadaş.

..

Gönül bir aynadır..

Tutmasını bilmek lazım..

1|1
    2|0
  • Bazı serkeş arkadaşlar dinin dilime engel olduğunu söylerken parantez açsınlar

Ortaçağda bozulan Hristiyanlık ve kilise dine engeldi.

Şu an İslam bilme engel değil hatta teşvik ediyor.

İnsanları bilimi tanıdıkça dinindeki (Kur'andaki) mucizelere daha yaklaşıyor

Şayet bilim bu kadar ilerlemeseydi;

Her bir kar tanesinin, her bir zeresinin elektromikroskop alında birbirinden farklı desenler, motifler içerisinde olduğunu göremeyecektik.

Bunlar Allah'ın mucizelerdiri kainatta.

Bunu serkeş adamlar hala açıklayamıyor.. Bulut kendi desen çizip yolluyor diyecekler utanmasalar

0|1
    1|0
    • Ben yazdım da engellemiş arkadaş da biliyor Boş vesvese aldırma kardeş :)

İlim arayan cihattadır. ALLAH İlim öğrenmemizi bilgi öğrenmemizi Cahil olmamamızı ister.

İlk emir Oku dur :) .

Türkiye Avrupadan 20 yıl geridir bunun nedeni ise Çanakkale ve diğer Savaşlarda ŞEHİD olan nufus gençlerden oluşuyor ve bir anda bu kadar genç bizi 20 yıl geriye götürdü.

Zamanın Hazreti Mevlana Hazreti Şems Mesnevisine , sözlerine bakarsak İlim de devrim niteliğinde araştırmalar yapmışlar . bilin .

• Bilmez bunları yamyamlar kardeş

Neyse profilime bak kardeş oy kullan ::))

Zıdıklar işbilriği yaptı beni siteden kovduruyorlar

• :)

0|0
    0|0
  • yaşıyoruz yani elimizden geldiğince

0|0
    0|0
    • ALLAH biliyor ya Hayırlısı neyse öyle yapsın İnşALLAH .

• Antiheistim. Din bilimi engeller , kimsenin isine yaramadi bu zaman kadar. Hakaret etmiyorum benim düsüncem. Siz namaz kilar okursunuz 10 camiili köye 11 inci yaparsiniz ben bilimde ilerlerim.

0|1
    1|1
    • MÜSLÜMAN BİLİM ADAMLARI

Ali bin İsa Tıp

El-Kerec?n Matematik

İbn-i Sina Fizik - Tıp

İbn-i Heysem Fizik - Tıp

El-Bir?ni Astronomi - Matematik - Tarih

Ebu Said Gardez? Coğrafya - Tarih

Ebu Hasan Behmenyar Astronomi - Felsefe

Ali bin Rıdvan Fizik - Tıp

Yusuf Has Hacib Edebiyat - Siyasetbilim

Zerk?l? Astronomi

El-Bekr? Coğrafya

İbn-i Hurdazbih Coğrafya

Battan? Astronomi - Matematik

Ahmed bin Sehl el-Belh? Tıp - Coğrafya - Matematik

Farabi Astronomi - Felsefe matmati

• hayırlı günler, sizin bu son yazdığınızı ben alttaki mesajda yanıtlamıştım zaten. Dine dayandırılamaz , kadı ki Müslüman bilim adamları günümüzde de var demiştim her iki boyutunu da yazdım.

• sen anlayamiyorsun ki beni, ben kimliginde herhangi bir din islenmis adam bilim yapamaz demedim ki, dindar dini baz alarak yasayan insanlar ilerleyemez , insanliga bisey birakamaz. bir ilimle ilgilenmek farkli o ilimde ilerleyif birseylere varip buda benden demek farkli seyler.

• Allah afeder nede olsa sıkıntı yok diye düşünüyorum .O yüzden istediğim gibi yaşıyorum

0|0
    0|0
    • Tövbe Kapısı açık dediysek,yeni Günahlara koşman mı gerek?

İster bilerek,ister bilmeyerek, birde Kul Hakkı var unutmaman gerek..

Necip Fazıl Kısakürek

Emin ol ALLAH'ın dediğine göre yaşamak en kralının yaşamından bin kat daha iyi çok daha çok çok iyi :) .

Kardeşim o zaman bol bol Tövbe et Estagfurullah demeni öneririm bol bol birde Şehadeti çok getir Çünkü ölüm anında daha kolay getirirsin .

• zerdüştüm ^^

0|0
    0|0
  • bunlar beni karşılamıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...