Sizin böyle anlarınız oldumu?

Hani böyle bazı anlar olur o an herşeyi bırak çekip gitmek istersiniz herşeyi bırakmak ama gidemezsiniz bazen gücünüz yetmez bazende bırakamadığınız şeyler vardır geride,sizin öyle anlarınız oldumu? Şu an ben öyleyim cevaplarınız için teşekkür ederim.

Güncellemeler:
Arkadaşalr herkeze aynı şey oluyormuş o zaman aramızda para topalayalım bir ülke belirleyelim oraya gidelim :DD

0|0
104

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar gidersem gideyim döneceğim yer yine başlangıç olacaktır ve ben o problemleri çözmeden gidersem aynı problemler gittiğim yerde de karşıma çıkacaktır. Ki zaten mantıklı bir insana göre değildir çekip gitmek.

0|0
    0|0
    • peki çözüm nedir?

• Objektif olamıyorsa gerçekleri göremez, işine geldiği gibi görür. Eğer gerçeklerden kaçarsa yalanlar ile kendini avutur ve o gerçekler sürekli o kişiyi kovalar.

• lanet olsunki kovalıyo kaçan kovalanır hesabı :D ama artık ben kovalamayı deniycem cevabın için teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 3

• en yakın arkadaşın sana aşık olduğunda yaşatıyor o duyguyu . hem kendine kızıyosun, gitmek istiyosun kaybolmak istiyosun.

0|0
    0|0
  • istedim ama gidemedim iyi ki de gitmemişim şimdi hersey çok daha güzel

0|0
    0|0
  • Gitmemem icin bir sebep yok ama, nereye?

1|1
    0|0
    • başka bir ülkeye.

• Birisine guvenerek risk alirsin. Artik uzulmek ya da sevinmek senin elinde degildir. Tecrube kismi, bundan sonra basliyor iste.

• üzlmek kısmı karşı tarafın elindedir onun ağzına bakarsın hep en ufak lafıyla seni yerle birde edebilir seni bulutların üzerinede çıkarabilir,ama ben artık çok üzülmemeyi ve kafaya takmamaya çalışıyorum peki başarabiliyomuyum hayır.

Yükleniyor...