Fitness için bu program nasıl?

Yeni başlayacağım programı haftanın 3 günü uygulayacağım. Eklemem gereken bir hareket var mı?
Squat
Deadlift
Bench Press
Overhead Press
Barfiks
Bent Over Press

Güncellemeler:
3ay İnsan gibi soru soruyorum. Acınası sosyal yaşantınızı ve ezik karakterinizi benim üzerimden yüceltmeye çalışmayın. Zavallılar.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence bikaç sırt ve karın hareketi daha ekle ve calf de yapabilirsin sadece üst bacak olmasın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bent over row? lol biraz da accesory work yap deadlift fazla agir yapma guclusen yanarsin cabuk arabada benzin birak 5-10litre herzaman

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle senin boy kilo ve yağ orantını bilmiyorum belirtmelisin. Senin spordaki amacın ne tüm vücut çalışarak 2ncil ve 3cül kaslarınıdamı güçlendirmekmi yoksa kısa sürede hızla kas gelişiminimi sağlamakmı. Ayrıca tüm vücut hareketleri yağ yakımının en çok olduğu hareketlerdir. Ayrıca squad ve deadlift kolay hareketler değildir. Hareketin tekniğini öğrenmen ve vücudunun bu hareketlere uyum sağlamasına izin vermelisin. Kolayca sakatlanabilirsin ki ben spor salonunda oldukça yanlış çalışan çocukları görüyorum. Ayrıca bu programı hergün uygulama çünki squad ve deadlifti aynı gün çalışıcak olursan ertesi antrenmana gücün kalmaz bu peogramı 3 güne yay.

0|0
    0|0
    • 3ay

Boy:1.80 kilo:60 amacım kas gelişimi sağlamak. Dİyetisyen den bir yemek programı aldım. Günlük 3.000 kcal. Bununla birlikte Gainer ve omega 3 desteği alacağım.

• 3ay

eğer ilk defa kas geliştirmeye başlıyor isen protein tozunu ilk 5-6 ay önermiyorum çünki kaslar ilk defa uyarılacağı için ilk gidişinde 10 kiloda bassan 60 kiloda bassan aynı gelişim gözlemlenicektir. eğer almayı kafana koyduysan bu protein tozunu spordan önce ve sonra alabilirsin. protein tozu spordan sonra kana hızlı karışacağı için kaslar hemen onarım aşamasına geçirilebileceği söyleniyor. ben spor yaparken kullanmadım ve bir eksikliğinide görmedim açıkcası. kilon az salonda ilk yıl sabretmelisin. hemen sonuç görmeyi bekleme fakat ilk 3-4 ay içerisinde oldukça güçlendiğini hissedeceksin. kilon yok tüm vucut antrenmanında kas gelişimi fazla bekleme. eğer kilolu olsaydın önerebilirdim fakat senin haftada 3 gün hergün 2 kas grubu çalışmanı öneririm.

• Bacak calistirma gereksizdir

0|0
    0|0
  • bıraderım sımdı nabıosun bılıyomusun 33 lıraya guzel bı proteın dozu alıorsun karıstırıosun muz falan ıste gıdıosun salona tam 11 kere şınaw cekıosun bak bura cok onemlı. Ondan sonra gıdıosun tamam mı 7 kere dambıl kaldırıosun 3.5kg olcak ondan sonra duwarları kırabılırsın tek yumrukla kardesım, cok ıyı form tutarsn benım dedıklerımı yab

0|0
    0|0
  • Sen değil hocan eklemeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...