Squatla ilgili bakarmısınız buarada rica ediyorum bilgisi olan konuşsun teşekkürler?

Arkadaşlar bir aydır squat çalışıyorum bacak elbette kalınlaşıyp fakat dün baktım rahatsız oldum sanki baya kalınlaşmış gibi açıkçası korktum kaş yaparken göz çıkarırım diye bazıları çok kalınlaştı diye yorumlarda okudum dün bırakma kararı aldım dün yapmıştım ama bugün bakıyorum bacağıma gayet normal kalın değil acaba squat sonrası yorulduğum için Şişmişti ondanmı bana öyle kalın gözüktü ya bıraksam mı bırakmasam mı kafam allak bullak ilerde çok kalınlaşırda pişman olurum diye korkum var

Güncellemeler:
3ay Buarada ağırlıksız çalışıyorum arkadaşlar

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Squat taki amaç nedir yani eskiden bunı sadece erkekler yapardı bir zamandır hatun lar oldukça yoğun ilgi gösteriyor amaç sadecw kalça şekillenmesi ise squat a kadar pek çok şey var kaldıki squat ta en çok bacak kasların çalışır kaslı bacak istemeyen bir hatun yapma malı

1|1
    0|0
    • 3ay

Peki ne gibi hareketler tavsiye edebilirsin

• 3ay

Aslında benim bildiğim en başarılı hareket lunge and kırk back tır ciddi anlamda iyidir ayrıca plates son derece başarılıdır bu konuda

• 3ay

Araltıracağım bunları teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Bacak kalinlasir ama baska bacak egzersizi ve kosu da yapin.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ağırlıksız çalışıyorum kalınlaşırmı çok

• 3ay

Teşekkürler :)

• 3ay

Rica ederim

• Her antrenmandan sonra daha kalin gozukur ama sonra normale doner squat yapmanin sana hicbi zarari olmaz at olursun at

1|0
    0|0
    • 3ay

Buarada ağırlıksız çalışıyorum korkum şu aşırı kalınlaşırda pişman olursam

• Antrenmanda vücuda kan ponpalanır bu yüzden şişersiniz vücut dinlenince eski haline döner

1|0
    0|0
    • 3ay

Buarada ağırlıksız çalışıyorum korkum şu kalınlaşırsa çok pişman olursam

• 3ay

Bişey olmaz biz hayvan gibi kiloların altına giriyoruz zor kalınlaşıyor

• 3ay

teşekkür ederim :)

• 1 ayda oyle istedigin kadar gelisebilseydin, bu sporu professionel yapanlarin bir onemi kalmazdi. O senin gordugun pump etkisidir. Yani spor yaptigin zaman vucut o kaslara kab pompalar, zorladigin kaslara... Haliyle siser ama gecicidir.

0|0
    0|0
  • Bu ara birak sonra istersen bidaha baslarsin kesin bise diyemiyecegim ozelden boydan resmini at istersen daha iyi yardmci olurum

0|0
    0|0
  • biz sporcular buna spor salonu aynası ilüzyonu diyoruz , eve gidince düzelir bar ağırlığıyla sadece sıkılaşırsın ve hafif belirginleşir kas yapmazsın merak etme

0|0
    0|0
  • İyi antrenman yaptıysa pump etkisinden dolayı öyle olmuştur :D

0|0
    0|0
  • 1 ayda nerde o Yogurdun bolluğu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...