Bazı bayanların boş yere naz yapmasının sebebi nedir?

cinsellik önplanda olmadan takılma gezme tozma beraber vakit geçirme konusunda bazı kızlar erkeklerden uzak duruyo çoğu tanıdığım kız çok nadir sewgili olmayan erkek arkadaşlarıyla bir şiy yapıyor bunun sebebi nedir bir sewgili teklifi almak istemeyip sonuç oraya gider falan diye mi kaçıyorlar anlamadım

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kezbanlar abi ne yapsa yeridir

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• sorundan bir şey anlamadım ki cevap vereyim.

0|1
    0|0
    • mesela normal arkadaşız şu kafeye gidelim weya başka bir gün şurda gezelim diye normal olarak dawet ettiğim bazı kızlar saçma sapan bahaneler uydurup gelmek istemiyorlar yani illa bir erkekler bir şiy yapmak için sewgili olmaları mı lazım? desem anlar mısınız?

• gelmemesinin tek nedeni seninle vakit geçirmek istiyordur nazla falan ilgisi yok bu kadar basit.

• pardon istemiyordur

Erkekler Ne Diyor 1

• Ana dili olmayan bir insan olabilir mi? Peki hiç bir dili bilmeyen bir insan..

PS : Önce dil öğren ondan sonra iletişim kur!

0|0
    0|0
    • cümleyi tam toparlayamamış olabilirim ama anlayışsın bir insan olabilir mi? önce bir tavırlarına dikkat et sonra iletişim kur

• Dostum seni kırdıysam özrü dilerim. Türkçem uzun cümleleri anlayacak kadar iyi değil. Dil bilgisi kurallarına uyulmadan yazılmış paragrafları anlamak, benim için imkansız. Hem dikkatli olmak daha iyidir..

Yükleniyor...