Siz olsanız üzülmez miydiniz

ne zaman sevgilimle ortak bir plan yapsak bozuluyo hep başkalarının o su bu su şu su çıkıyo :(

çok örnek veririm ama yıl dönümümüzü bile kutlayamadık... anneler günü ne denk geliyomuş bbasının çiçekçi dükkanı var yoğun diye bunu da çağırdı. hayır kardeşi - eniştesi bu beraber gittiler o gün. eniştesiyle gezmişler tüm siparişleri anlamadığım eniştesi tek gidemez miydi siparişe :(

onu geçtim cumartesi alışveriş yapalım dedim izin alcaktım düğünümüz olacak onun için. yine bozuldu ben o markete gidemeyiz dedim o da e o zaman ondan sonraki hafta gidelim dedi :(

ona diyorum umursamıyomuş gibi konuşuyosun bana sen konuştukça canını çok sıkıyosun sinirleniyosun o yüzden dedi...

haksz mıyım üzülmekte

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Olur böyle şeyler ilişkide ama oturup karşılıklı konuşmanızda fayda var. Özel günlerde bana zaman ayıracağına söz ver diyebilirsin. Sözler hatırlanmayabilir ama ne bileyim bunu bir iddaaya çevirebilirsiniz. Kazanırsam şöyle olacak veya şunu alacaksın gibisinden. O zaman erkekler unutmaz daha dikkatli davranır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• üzüleceğimi sanmıyorum yapımda yok

0|0
    0|0
  • Merhaba Lüks Neriman

Sen bunlara mı üzülüyorsun ?

Peki sen bir gece vakti sırtına sardığı çocuk ile çöplerden nafakasını toplamaya çalışan, yiyecek giyecek ne bulurum diye milletin çöpünü deşeleyen insanların bu memlekette var olduğunu düşünüp bu kadar bu sevgilinle olamamana üzüldüğün kadar üzüldün mü...

Üzülseydin, bunları dert etmezdin...

1|0
    0|0
  • o zaman akrşına alıp konuşacaksın ve aranızdaki sorunu çözeceksiniz konuşulmadan hiçbirşey düzelmez.

0|0
    0|0
  • üzülürüm oda çok

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...