Sizce Beşiktaş ile Galatarasay arasında oynanacak Turkcell Süper Kupa finalini hangi takım kazanır?

Maç 13. Ağustos Cumartesi saat.20:45'de Atv'de naklen yayınlanacak.
Maçı da Mete Kalkavan yönetecek. Mete Kalkavan'ın yardımcılıklarını Ceyhun Sesigüzel ve Esat Sancaktar yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Ali Palabıyık olacak.
Skor tahminlerinizi alalım.

Güncellemeler:
Beşiktaş'ın 11'i: Tolga, Beck, Marcelo, Necip, Tosic, Atiba, Tolgay, Kerim, Oğuzhan, Olcay, Cenk
Galatasaray'ın 11'i: Muslera, Linnes, Chedjou, Hakan, Carole, Selçuk, Tolga Ciğerci, Sneijder, Sinan, Bruma, Podolski

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• söz konusu kupaysa fazla soze gerek yok cimbom ağlatır not: Ankaragüçlüyüm

2|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 20

• Aralarında sorun olmayan iki güzide kulüp hangisi iyi oynar hak ederse o kazansın.. Elbette gönül cimbomdan yana başka mesele.

2|2
    0|4
    • sorun yok nasıl ya anlamadım bu dediğini beşiktaş her defasında GS nin şampiyonluğunu şaibeyle aldığını iddia eder, güya şerefli ikincilik lafları o sorun olmayan zamandan mı :(

• @kılı_kırk_yaran Onları iddia edenler hep FB liler ne yazık ki..

• abi iyimisin sen :D yanlış anlaşılmasın iki külüpte ülkemizin güzide külüpleri ama hem karşılıklı hemde bu külüplerin diger külüplerle sporun doğal akışından kaynaklı rekabetleri ve karşılıklı iddiaları vardır, bu işin tabiyatında bunları absünrtte karşılamam tabi olay şiddet ve ölüm ve bıçaklanma gibi hadiselere varmamalı bu gibi olayları doğru bulmam ama yazdığınız şeyide gerçekçi bulmadım ne yazık ki burası şirinler köyü değil sonuçta :D neyse evyallah

• İddanin verdiği oran
    Beşiktaş 1,80
    Gs 3,00

Şenol Güneşle favori Beşiktaş normal şartlarda kazanması lazim. Tek handikap Gomezin olmaması umarım Cenk aratmaz

1|1
    0|1
  • Skor tahmini sevmem inş Galatasaray kazanır. 2 takımda hazır değil her sonuca açık bir maç net irşeyler söylemek zor ama kupaların takımı inş bir kupa daha götürür müzesine.

1|0
    0|2
  • 2-1 gs

1|3
    0|0
  • beşiktaş

1|1
    0|2
  • Berabere.

1|0
    0|0
  • herhangi bir kupa finalinde gs varsa iyice düşünmen lazım bunu bütün takımlar bilir

1|3
    0|0
  • Galatasaray <3

1|1
    0|0
  • Tursell kupa degil

1|1
    0|0
  • Tabikide Beşiktaş, gs bizim u14 takımını bile yenemez

1|1
    0|2
  • cemaat galatasaraydan elini çekti şu an beşiktaş kazanır...:)

1|0
    0|1
  • Bir Beşiktaşlı olarak Beşiktaş 2-0 alır diyorum👍👍

1|0
    0|0
  • İddia oynamak isteyenlere benden tüyo.. iLK YARI SIFIR ikinci yarı beşiktaş.

1|0
    0|2
  • Galatasaray kazanacak

1|0
    0|0
  • Beşiktaş 2-1 kazanır @esraconcin

1|1
    0|1
  • =) =) insallah orda olucam izlemeye gidyorum Beşiktaşkım alcak allahımn iznyle

1|0
    0|0
  • 2-1 salatasaray alır.

1|0
    0|0
  • 0 biter bence

1|0
    0|0
  • Beşiktaşk <3

1|0
    0|1
  • Valla beni hic ilgilendirmiyor :D Zira El Spastico derbisi olacak :D