Kilo vermek için hangi şekilde spor yapılmalı?

Millet sporda hocayla yapılan (minderde olsun step olsun) spor mu kilo vermeye etkili yoksa koşu bandı vs şeklinde cardio yapmak mı?

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• bir doktora danışarak l karnitin kullanmanda sakınca var mı yok mu onu ögren sonra l karnitin al bir fitness salonuna başla antremandan yarım saat önce l karnitin kullan ve yürüyüş bandı, uzay yürüyüşü, ve bisiklet sana yardımcı olmaya yeter tabi bunların yanında abur cubur ekmek pilav makarna gibi yiyecekleri kes

0|0
    0|0
    • 3ay

nedir o ilaç mı

• 3ay

Yag yakmak için takviye ilaç ve gerçekten etkisini gösteriyor tabiki bütün markalar degil sadece tek marka öneririm...

• 3ay

teşekkür ederim ama ilaç kullanmayı tercih etmiyorum genel olarak.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• En iyi çözüm az yemek.

0|0
    0|0
  • Kardiyo iyidir kilo vermek adına zumba gibi grup halinde yapılan spor da eğlenceli ve yağ yakımında iyidir fakat düzenli ve doğru beslenme Olmaz sa yapacağın hiç bir sporun faydası olmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

işte spora gidiyorum belediyenin salonu hocayla birlikte bazen step bazen plates şeklinde yapılıyor. onlarr onu yaparken aletlerde var ben onu yapıyodum. bugün eşlik ettim normalden daha yorucu olunca daha mı etkili kilo vermek için dedim.

• 3ay

Tamam işte spor aş değilmi İstanbul dasın dimi Büyükşehir Belediyesi

• 3ay

yok değilim ama belediye yani ismi farklıdır sadece

• bu sıcak yaz günlerinde en iyi kilo verme şekli akşam serinliğinde bol bol yürü koşu bandı direk bele vuruyo minder çok etkili en az 30 dakikalık yürüyüşten sonra etkili olur

0|0
    0|0
  • fitness

0|0
    0|0
  • Sadece kardiyo yağ yakmana yardımcı olur ve yeterli değildir bunun sonucunda kaslrında yanar onlara kan göndermek zorundasın ki buda kasların çalışmasıyla olur yani fitness , güreş gibi sporlar aslında her ikisinin karışımıdır.

0|0
    0|0
  • boşa yormayın kendinizi

0|0
    1|0
  • Kardio yapmalısın 😂😂😂 ancak minderde güleş oldukça etkili bir kilo verme yöntemi bilesin 😂😂😂 ş

0|0
    0|0
  • sıkı gıyınerek yüksek tempoda koşmak kadar hıc bır sey etkılı degıl

0|0
    0|0
  • Pilates :o

0|0
    0|0
  • Koşu bandında 20 dk bayır yukarı yürüyüş yap

0|0
    0|0
    • 3ay

50 dakika yürüyorum normalde ama hocaya eşlik etmiyordum belimde sorun var diye bugün zorlamadan yaptım hocayla daha çok yoruldum. o yüzden muallakta kaldım hangisi etkili diye

• 3ay

bazı günler plates bazı günler step şeklinde yapılıyor hocayla

• 3ay

Onlar daha iyi.

• öncelikli kardio

0|0
    0|0
  • kardiyo yapabilirsin türünü sen seç koşu bandı bisiklet yüzme

0|0
    0|0
  • Beslenme ve kardiyo güzeldir

0|0
    0|0
  • Düşük ağırlıkta çok tekrar gereken sporlar yapılmalı. Düzenli yürüyüş, koşu da gayet yararlıdır.

0|0
    0|0
  • evliysen eğer bol bol o işi yapacaksın

0|0
    0|0
  • yüzmek ve koşu

0|0
    0|0
  • ikiside birbirini destekler

0|0
    0|0
  • Youtube bak