Alem kilo vermek peşinde, ben kilo almaya çalışıyorum :( yardım?

Merhabalar. 19 yaşında evli bir bayanım 1.60 boyum, 43 kiloyum :(( evet yanlış duymadınız 43 kiloyum :( yemek yiyorum aslında düzenli olarak hemde kalorili şeyler yiyorum genelde kızartma, baharatlı et falan filan. Eşim bundan şikayetçi değil ama ben çok şikayetçiyim sizce ne yapmalıyım? Aranızda kilo aldıracak bir diyet bilen biri var mı? :(

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bir diyet yok. harcadığın kaloriden fazlasını alırsan kilo alırsın. günlük 1000 kalori fazla almak demek haftada bir kilo demek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen yeterki kilo almak iste :) be yardim edebilirim canım

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl olucak peki? -.-

• 3ay

Bende alsam biraz iyi olurdu @Rabist

• 3ay

Vallahi benim derdimde kilo vermek :) SANA NASIL KILO ALDIGIMI ANLATIM. ILK ONCE COK SEKERLI SEYLER YEME KILO ALMAK ISTESENDE YEME NEDEN SAGLIKLI OLMAN GEREK BUYUZDEN MEYVELERE YONEL

Erkekler Ne Diyor 10

• Çocuk olunca istesende istemesende iştahın artacak basenlerin büyüme yapacak ve kilo alacaksın onun için akışına bırakmalısın...

0|1
    0|0
  • kesinlikle çay ve sigara kullanma asla çay içme her sahab ve akşam yemeklerden önce kupayla sallama anason çayı iç iştah açar sabah erken kalk tahinni pekmez karışımı ye ama tahin orarı%65 pekmez %35 olsun tahin daha çok olsun bol bol zeytin yağına ekmek ban 30 adet zeytin ye kahvaltıda akşamlarıda ağırlık çalışması yap spğorun ardından yemek ye gece yatmadan 3 yumurta haşla zeytinyağı dök ye iştah açıcı yolara başvur

0|0
    0|0
  • al al

0|0
    0|0
  • bır erkele sıkış ıkız yaptırabılecek durumda olsun sonra klon artar amacına ulaşırsın sonrada dogum yapınca bırden kılon duşer aılende mutlu olur kal saglıcakla ve hepınız mutlu olun boylece

0|0
    0|0
  • Bnde kilo almaya clisyrum diyetsyene gittim bna diyet progrMi verdi onu sana atayim istersn

0|0
    0|0
  • İlerde çocuk olunca alırsın zaten

0|0
    0|0
  • Gainer kullan

0|0
    0|0
  • Supplement kullan fitness yap

0|0
    0|0
  • Bende alamıyorum