Doğmadan önce bebeğinizle konuşma şansınız olsa ona ne derdiniz neler anlatırdınız bu dünyayla ilgili ?

ben çok şey anlatırdım 6 şıkla sınırlandırdım peki ya siz ?

Buradan yeni doğacak bebeklere sesleniyorum: ''Burada bir bok yok oğlum'' Göbek bağıyla intihar mı ediyorsunuz napıyorsanız yapın gelmeyin mk :)))

lütfen şıklara yoğunlaşalım hepinizi seviyorum hepinize +1 :))

• Kişisel temizliğini herkesin içinde yapanlara tavranız nedir? adamın bir burun silişi var. Aklına takılan ne varsa mendile çıkardı. :D
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ben şu hayatta herşeyi anlarım ama karısının hamile olduğunu öğrenince şaşıran adamı anlamam. benle mi yattı senle yattı mk ne şaşırıyon ?
    29% (5)33% (2)30% (7)Oy Ver
  • Kırk yılın başı pizza siparişi verdim.Tekrar geri arıyo beni, İçine ne koyayim pizzanın diyo, aşure koy mk. :))
    12% (2)17% (1)13% (3)Oy Ver
  • Kırmızı don uğur mu getirir ? Getirir tabi UĞUR'u da getirir, Ahmet'i de getirir, Berk'i de :)))
    41% (7)0% (0)30% (7)Oy Ver
  • Parayla saadet olmaz mı siz ne düşünüyorsunuz?  bence bu devirde parayla Aslı da olur,Pelin de olur, Ece de olur hatta zorlarsan sülo bile olur ama değişik olur. :)))
    18% (3)50% (3)27% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• seni bekliyordum bebeğim,

şimdi 9 aylık bir yolculuğa çıkıcaz,anneni sakın bu yolda bırakma:)

çünkü ben seni hiç bırakmıyacağım

annen:)

1|1
    2|0
  • sakın aşık olmaa

0|1
    0|0
  • D dedim :)

0|1
    0|0
  • seni çok seviyorum ve her gün sana iyi bir anne olmak için çok çalışıyorum aşkım..

gelince görüşürüz:))o zaman her şeyi annenle,baban anlatacak,şimdi rahat rahat dur orada:)

0|1
    0|0
  • sen bizim için dünyaya gelecek bir meleksin seni çok seviyoruz asla bırakmayacağız seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğiz bizim gibi annen ve baban var sakın korkma yavrucuğum seni bekliyoruz seni çok seviyoruz bebeğim

0|1
    0|0
  • Kal orda beybi

0|1
    1|0
  • Ben şu hayatta herşeyi anlarım ama karısının hamile olduğunu öğrenince şaşıran adamı anlamam. benle mi yattı senle yattı ne şaşırıyon ?

0|1
    1|0
  • Benim gibi annen, böyle bir baban olacak. Çok şanslısın miniğim :)

1|1
    1|0
  • hahahahaha d ve e sIkkI ne öyle yaa hahah :D

0|1
    0|0
  • kamon beybi :D

0|1
    0|0
  • "Dogum sirasinda cabuk cik da fazla yorma anneyi" derdim. Gerisi önemli degil.

0|1
    0|0
  • açıklamaya yazdığını söylerdim :)

0|1
    0|0
  • D kahkaha attım :D

0|1
    1|0
  • Ben şu hayatta herşeyi anlarım ama karısının hamile olduğunu öğrenince şaşıran adamı anlamam. benle mi yattı senle yattı mk ne şaşırıyon?

0|0
    0|0
  • Parayla saadet olmaz mı siz ne düşünüyorsunuz? bence bu devirde parayla Aslı da olur,Pelin de olur, Ece de olur hatta zorlarsan sülo bile olur ama değişik olur. :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kişisel temizliğini herkesin içinde yapanlara tavranız nedir? adamın bir burun silişi var. Aklına takılan ne varsa mendile çıkardı. :D

0|1
    0|0
  • Sana klasik müzik dinletmek isterdim ama 'Pavarotti' olursun da başımın etini yersin diye korkuyorum.Justin B.dinleteyim diycem ama kezban olursun diye korkuyorum.'Nane nane' dinleteyim diycem ama top olursun diye korkuyorum .Sen en iyisi anne sözü dinle bebeğim ..:D

0|1
    0|0
  • Bence soru sormadan önce saymayı öğrenmelisin :)

0|1
    0|0
  • Şıklarda göremedim ama onla konuşabiliyorsam haberleşebiliyoruzdur zaten. Öyle bir imkanım olsa o zamandan matematik öğretmeye başlardım, doğunca farklı alanlara yönelsin...

0|1
    1|0
  • İçerde kalsan daha iyi, ufaklık. Dışarının sirkten farkı yok.

0|1
    0|0
  • bu sefer hiç biri

0|1
    0|0
  • Hediye gibi geldin hoşgeldin gülkokuşlu meleğim derdim :)

0|1
    1|0
  • Oku oku oku oku oku oku oku oku oku oku

0|1
    0|0
  • "Evlat, ananı da al, git" derim...

0|1
    1|0
  • ''Gelme lan, ucu lağıma çıktı buranın''

0|1
    1|0
  • aklın varsa çıkma derdm :)

0|1
    0|0
  • işisel temizliğini herkesin içinde yapanlara tavranız nedir? adamın bir burun silişi var. Aklına takılan ne varsa mendile çıkardı. :D

0|0
    0|0
  • Ben şu hayatta herşeyi anlarım ama karısının hamile olduğunu öğrenince şaşıran adamı anlamam. benle mi yattı senle yattı mk ne şaşırıyon ?

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...