Öneri verirmisiniz?

Benim alt bacaklarım ince ama üst bacaklarım kalın pantolon giydiğimde güzel durmuyor yani ben böyle düşünüyorum annem ince diyor ama bana gerçekten kalın geliyor ve her akşam bacak eritme hareketleri yapıyorum ama gittikçe kalınlaşıyor gibi kurban bayramında Ankaraya gideceğim zayıf görünmek istiyorum lütfen hakaret etmeden yardım edermisiniz bugün banaysa yarın size.

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• düzenli diyet ve kardio ağırlıklı spor yapmalısın.. özellikle bacak egzersizlerine yönel örnek squat çalış.. ve gunluk aldıgın kalori mıktarını iyi hesapla bunun için bilgili insanlardan yardım al irade ve sabırla istediğin forma kavuşursun merak etme

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hareket dediğin ne yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • Youtube da squatgirl ün 4 dakikada ince bacaklar videosu var ordaki hareketleri yapıyorum

• sakın sakın bilmeyen boş boş konuşur ama videodakini yapabilirsin. Zaten doğru yaparsan iç bcağının çalıştığını görürsün. Kardio ve esneme hareketleri de yap yağların erisin

• Tesekkur ederim ☺️

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• foto olsaydı daha net yorum yapabilirdik

0|0
    0|0
  • ona göre kıyafet giyin ince gösterecek

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Genel kilo ver oraları çalıştırman kası arttırır daha kalın gözükür

0|0
    0|0
  • Fotoğraf atsan daha çok yardımcı olabilirim?

0|0
    0|0
  • Bence kalın bacaklar gayet güzel kasma kendini her ince bacak güzel değildir

0|0
    0|0
    • Arkadaşlarımın fiziği 10 numarayken ben bu fizikle hiç mutlu hissetmiyorum :(

• Ince dedigim tam kiz fizigi yani kurdan gibi degiller

• Fotoğraf görmedim o yüzden senin de aşırı mı kalın yoksa normal mi bilmiyorum

• ah o anneler.. squat yap işe yarar çok. bisiklet yap bide

0|0
    1|0
    • Squat kalçayı çok büyütüyor diye duymuştum bende büyük olsun istemiyorum korkuyorum yapmaya 😅

• yürümeyi dene abur cuburu kıs kola fanta asla akşam sekizden sonra bir şey yeme ya da 7 den sonra ve düzenli yürü. annem bu şekilde 8 kilo falan verdi yalan olmasın ama işe yarıyor bu ve çokta kolay oluyor. çikolata mı yiyeceksin yarım paket ye gözünde kalmasın ama tatmış ol bu şekilde yani hem bacakların incelir hemde bir yerlerin şişmez diyet için xD

• Tesekkur ederim 😅

Yükleniyor...