Hiç maça gittiniz mi? Kaç maça gittiniz? Gittiğiniz en güzel maç hangisiysi (futbol, basket) ?

Valla ben hepsini toplasan 30 maç falandır 2si basket.
İzlediğim en güzel 3 maç var.
1) İnönü Stadının Kapanış maçı
2) Beşiktaş-Liverpool maçı
3) Vodafone Arena açılış maçı

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çok gittim ilk maçıma 90 yılında gitmiştim dayım götürdü bir kaç kez kombine aldım vs gittiğim maçlar içinde en iyisi 91-92 sezonu şampiyonluk maçı Gs yi 4-3 yenip şampiyon olmuştuk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok gitmisimdir, sayısını hatırlamıyorum. En iyisi bana göre Bornova Belediyesi'yle-Çankırı Demirspor'un basket maçıydı.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş beşiktaş beşiktaş maçı.
    En güzelleri tabiki İnönüdeki son maç ve Vodafone Arenadaki ilk maç. Efsaneydi

0|1
    0|0
    • 3ay

Unutanın kalbi kurusun:)

bir de şey güzeldi şampiyon olduğumuz osmanlı maçı sonrası saat 22.00 dan , sabah 06.00 a kadar Beşiktaşta kutlamıştık. En güzel günümdü

• BEŞİKTAŞ'ın bütün maçları güzeldir ama kapanış maçı hüzün mutluluk göz yaşlarımın sel olması

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gittiğim mac sayisi fazla çoğu süper lig maçı ama üçüncü ve ikinci lig maçlarını da izledim çok defa hatta bölgesel amatör...
    Beşiktaş-gs derbisi ve
    Deplasmandaki Malatya Beşiktaş maçını unutamam
    Basketbolda sin gittiğim mac iki sezon önceki Karşıyaka Trabzonspor maçı

0|1
    0|0
  • kick boks maçına gittim 4.5 sene bizzat ben kendim yaptım hepside zevkliydi ama bazılarını hatırlamıyorum :D

0|1
    0|0
  • gittim

0|1
    0|0
  • çok gittim sayısını bilmiyorum ama eniyisi fener antep maçıydu 0-3 dan 4-3 yenmiştik

0|1
    0|0
  • çocuktum hayatımda ilk defa basket maçına gitmiştim. mersin- karşıyaka maçıydı. o çok özel yani

0|1
    0|0
  • En son Göztepe-Altay maçına gitmiştim ne koyduyduk be 😊

0|1
    0|0
  • Göztepe-Rize kardeşçe bir karşılaşma oldu

0|1
    0|0
  • Bende milli maça girmiştim
    Türkiye-Letonya

0|1
    0|0