65 kilo biri ne kadar zamanda 55 kilo olabilir?

65 kilo biri normal bir rejim ve günlük düzenli 1 saatlik koşuyla ne kadar zamanda 55 kilo olabilir?

0|1
12|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eger gunde 10 bin adim atarsan bir ayda 6-7 kilo verirsin

1|0
    0|0
    • 3ay

10 bin adımla olur mu gerçekten. Peki onun sayacı falan var mı kaç adım attığımı nasıl hesaplayabilirim?

• 3ay

Tamam adı ne? :D

• 3ay

Fitwell i de indir.

En İyi Kız Görüşü

• 1 ay :D ben bir ayda 14 kilo verdim 54 oldum yapabilirsin

1|0
    0|0
    • 3ay

1 yadfa 14 kilo nasıl yaptın :o

Erkekler Ne Diyor 4

• Kalori ihtiyacınızı hesaplayıp hergün 1100 kalori eksik yerseniz 10 hafta sonucunda 10 kilo verirsiniz , bunun daha azını yemek ve daha hızlı kilo vermek sağlıksız olur , haftada 1 kilo maksimum sağlıklı kilo verme miktarıdır.

0|0
    0|0
    • 3ay

O işlere pek güvenmiyorum ya. O biraz metabolizma işi. Benim kız kardeşim 1 haftada 4 kilo verdi.4 aydır aynı kiloda ve yediklerine dikkat etmiyor bile. Benim metabolizmam onunki kadar hızlı değil

• 3ay

Pekı teşekkür ederim ^^

• 3ay

Rica ederim umarım hedefinize ulaşırsınız.

• Minimum 2 ay maksimum 4 ay

0|0
    0|0
    • 3ay

2 ayda normalde 8 kilo veriliyor zaten. Sadece rejimle. Sadece bilenler cevaplasın.

• 3ay

Boy ve kilo oranım şu an için normal cicim. Ben sadece daha zayıf olmak istiyorum.

• 3ay

YAv he he

• Ölüm orucuyla sadece 1 hafta :D

0|0
    0|0
  • 1 ay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Metabolizman ne durumda yavaş mı hızlı mı çalışıyor. Ayrıca yediklerine çok dikkat eder ve sporunu düzenli yapıp boşlamazsan 2 aya verebilir ve fit bir vücuda sahip olabilirsin. Bunda devamlılık önemli

0|0
    0|0
  • Sana bagli.

0|0
    0|0
  • 5 ayda

1|0
    0|0
  • 5 ay

0|0
    0|0
  • 1.5 ay felan

0|0
    0|0
  • 2 ay

0|0
    0|0
  • 2 ayda

0|0
    0|0
  • en geç 2 ay

0|0
    0|0
  • 61 den 15 günde 57.5 düştüm diyetle toplam 52 olmam 2 ayımı alırmış diyetisyenin dediğine göre seninde o civar olur bence

0|0
    0|0
    • 3ay

2 haftada 4 kilo vermişsin bir iki hafta daha dayanırsan 52 olursun bence. Ben diyetisyene gittim ama verdiği diyet listesi çok sıkıydı gerçekten ona dayanamam kendi yöntemlerimle vermetyi deneyeceğim. Bir de senin diyetisyeninin diyet listesini söyleyebilir misin bana

• 3ay

Ayrıca bende spor yapıyorum düzenli yüzme ve fitness

• 3ay

Aynen bir süre sonra kilo verilmiyor biliyorum o durumu. Vücut önce diyet yüzünden sersemliyor sonra onada alışıyor, o yüzden sıkı bir diyet programı uygulamayacağım normal başlayacağım sonra sıkılaştıracağım umarım tabii

• 3 ay en az

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok artık. Normalinde zaten 2 ayda 8 kilo veriliyor, spor olmadan sadece rejim ile 2 ayda 8 kilo veriyorlar. Spor +diyet diyorum.

• 3ay

Kardeşimin hızlı ama benimki normal sanırım, peki çok teşekkürler ^^

• 3ay

Rica ederim

• 2 ayda

0|0
    0|0
    • 3ay

1.5 ayda olmaz mı?

• 3ay

Olur ama normal diyetinden daha az yemelisin o zaman

Yükleniyor...