Bi bakın ya kafayı yiyicem

şimdi bu çocukla ilkin gözlerimiz çok kesişiyodu sonra yakınlaşmaya başladık çok fazla el şakası yapıyo geliyo arada yanağımı sıkıyo falan hatta yanyana oturuyoruz bazen o zamanlarda hiç dersi dinlemiyoruz gülmekten sonra her gün mesaj atıyo ama asıl çoğunlukla beni gıcık etmekle meşgul hiç lafını esirgemiyo ve işte sorun burda başlıyo ki sevgilisi var ve deli gibi seviyo ama bana niye böyle yapıyo ben uzak tutmaya çalışıyorum kendimi ama geç kaldım biraz sanırsam çok tatlı ya deli olucam , sinir de oluyorum ona kız arkadaşın varken niye başka bir kıza bu kadar yakın davranıyorsun dime

ne diyorsunuz ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• senide ayar etmeye çalışıyo işte ikinizi birden idare etme derdinde asıl sen onun o hareketlerine sert karşılık vermediğin için karakterini düşürüyosun başka bişey olmuyıo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yuva yıkanın yuvası olmaz.Ayrıca konuşma tarzın yanlış anlama ama tanıdığım ve gıcık olduğum birisine benziyor.Kendine başka birisini bul.Sevgilerle...

1|0
    0|0
  • Yavaştan yavaştan sana ayar veriyor işte. Espriyle karışık seni güldürmeye falan çalışıyor. Diğeriyle ayrılma gibi bir durumda sen hazır yedekte duracaksın. Tabi sen istemezsen kadroya girmezsin :)

0|0
    0|0
  • Sor bakalım. Niye öyle davranıyormuş it herif :D

0|0
    0|0
    • ah sorabilseem keşke

• sağol ya çok rahatlattın :P

• ele ense g.te parmak olduğum biçok kız var :D yani hiç birisi de hayrola senin sevgilin var mıyokmu diye sormadı.

Karşı cinsle arkadaş olmayı da öğrenin lan :D

• bokunu çıkarmayın derim

0|0
    0|0
  • cinsellik,biraz başka tende öpüşme çabaları v.s v.s v.s

0|0
    0|0
  • coluk cocuk isleriyle ilgilenmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yedeklemiş seni kız rkadaşından arta kalan zamanda senle vakit geçiriyo eğleniyomuşta hani. kendini kullandırtma derim kız arkadaşından ayrılsa kötü kız olursun ayrılmasa da sen kendine saygını yitirirsn bence en kısa zamanda samimiyeti kes

0|0
    0|0
Yükleniyor...