Sevgilisinden hem ayrılmak isteyen hemde istemeyenler?

Hiç bu duruma düşen oldu mu merak ediyorum...acayip bir tıkanıklığın içine düştüm..adam ilgisiz genellikle akşamları arıyor buda benim canımı sıkıyor(bahanesi gündüz okulda çalışıyor daha sonra özel derslere gidiyor) ama aynı zamanda şeytan tüyü mü var ne anlamadım bırakmak istemiyorum...Bir Acayip...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ayrılıcaksın ama pişman olacaksın o yüzden kafanda bitirdikten sonra ayrıl :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İmsan bazen çelişkiye düşer, ancak yaşanmışlıkları bir anda silip atmak o kadar kolay değildir. Memnun olmadığınız yönleri var ise konuşun dile getirin, bu her iki taraf içinde geçerli, sorunları konuşarak çözün...

1|0
    0|0
  • bende aynı dert içerisindeyim ...

1|0
    0|0
    • e napcaz biz ya:(

• bilmiyorum bide ben aşırı sorunlar yaşadım emin ol benim yaşadığım sorunları yaşasan bir saniye beklemezsin sanırım fakat gitmek koyar demiş arkadaş gerçekten öyle gitmek gidene koyuyo kalan sağlar kendilerinin :(

• ilgisiz adamdan hayır gelmez...

1|0
    0|0
  • Bazen öyle bir durumlar olur ki çok ama çok sevsende onun iyiliği için gitmek gerekir bu yüzden denir '' Gitmek kalana değil asıl gidene koyar.'' diye.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben ayrılıacam olmuyorböyle ilgisiz aynısını tarf ettin yani ebn artık yoruldum bence send ebırak gitdin nryapsrsa yapsın

1|0
    0|0
    • millete bakıyorum iç geçiriyorum...bende mi sorun var acaba diyorum ben mi beceremiyorum kendimi önemsettiremiyorum diyorum..işin içinden çıkamıyorum..bir yandan hiç ama hiiç bırakmak istemiyorum bir yandan eeee yetti artık diyorum:(

• ya bendeki durum söyle ban dediki kafamda soru işaterleri var canı isterse ariyor konusyor biz bulustuk bıktım artık benim bekliyecek vaktim yok yani ben ailem getirdim ailemem bakım ev mi gecindirim birikim lazım dedi birde bunları söyledi fakat beni sevmiyormusun dediğim zaman hic seslenmiyor seviyorumda demiyor sevmşyorumda demiyor yol verecem arkadaslarım bırak bunu diyorrlar kafam cok karısık ama bırakırsam suna neyapacagımı bilmiyorum gercektens evdıgıend eger verdıgıne innasam bırakma

Yükleniyor...