Wife adını ve internet şifremi değiştirmek için..

İnternetin kullanıcı adının veya wife adını ve şifreyi değiştirecek yere girmek için gereken şifreyi nasıl bulabilirim? Müşteri hizmetlerinimi arayacağım illa?

Güncellemeler:
arkadaşlar o şifre değiştirilen yere girmek için bir numaralar giriyorduk hani onu nasıl bulabilirim demek istedim
Markası exper evm_01 12t dc 700 ma
Bulduk 192.168.1.2 miş teşekkürler :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• wife ingilizcede hanım demek :D wifi dicektiniz sanırım , wifi için arayüz ayarlarına girin kablosuza girin orda görüceksiniz , internet kullanıcı adınızı değiştirmek için aramanız gerekiyo müşteri hizmetlerini , illa yapamazsanız uzaktan erişimle yardım ederim.

1|0
    0|0
    • Şeyi soruyorum ya hani böyle 666.01 falan diye numaraları yazıyorduk ayarlar geliyordu

• bulduk 192.168.1.2 miş :) Teşekkürler

• :) genelde 2 si arasında değişir bişiy değiil

Erkekler Ne Diyor 4

• kullanıcı adını admin yazıp şireyi boş bırak ya da iki yere de admin yaz çoğu markada bu ikisi var ya da yanında kitapçık filan geldiyse yazar. ya da modemin altında da yazabilir. resetleyince de yine admin filan olur.

1|0
    0|0
    • 658.55 benzer numaraları girip o dediğiniz yere giriyorduk ama o numarayı nasıl bulucam?

• hahaha bilmiyorum valla ben kullanmadım casperıde pek kimse övmüyor :D

• casper dedimmi 10 metre geriye git sonra kaç :D

• wife iyimiş :)

0|0
    1|0
    • aceleyle yanlış yazdım -,-...

• kullanıcı ara yüzü yokmu

0|0
    0|0
    • o bulduğun ıp adresi wifiyla aslında pek alakası yok ama bulduğuna sewindim

• Modemin marka model nedir?

1|0
    0|0
    • Neyse hevesim gecti.

• Markası exper evm_01 12t dc 700 ma

• Birisi cikar yardim eder birazdan.

Kızlar Ne Diyor 2

• 192.168.1.1 ya da 192.168.1.2 / admin ttnet yaz şifreyi

1|0
    0|0
  • admin ttnet yaz oluyor mu

1|0