Babet ve jean kombini nasıl olmalı?

Babet giyince dar yani skinny jeanin paçaları biraz yığılırsa üstüne kötümü görünür? Yani pantolonun boyu uzun, babaetin üstünw yığılıyor hali ile. Babet dediğim ise o bildiğinz incecik babetler değil, arka kısmı yüksek (topuklu değil, bileğe kadar topuk kısmı uzun demek istiyorum) ve üstüde çok açık bırakmıyor ayağın üstünü, ayağın yarısına kadar uzanıyor. Pantolon yığılınca, arka tarafına inince vs. kötü görünürmü sizce?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• pantolon paçasının normal olsa daha iyi olur .çok yığılma ve toplanma olursa görüntü açısından iyi olmaz .kendin iyi bir ölçü alarak kendin istediğin şekilde kestirebilirsin .yada yanına bir arkadaşını al fikir versin .ben bu işi altı sene yaptığım için yardımcı oluyorum size .ayakkabının üzerinde yığılma olursa hoş durmayacak .ve ole görenler de özensiz giyindiğini düşünebilir .kendine her konuda dikkat eder özen gösterirssen her zamanda ole bir kişi olarak anılırsın .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dar kot ile sivri burunlu babet tercih edin, daha uzun gösterir...

0|0
    0|0
  • dar kot ve babetler süper oluyo paçaları yığın olmasın

0|0
    0|0
  • kısa olursa daha iyi dökümlü olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet kötü görünüyor sırf o yüzden dar paça kotlarımın paçalarını bileğimde kestirdim, topukluyla da güzel duruyor öyle ayrıca

0|0
    0|0
  • Pantolonla babet kullanma pantolon babeti kesinlikle kapatmamalıı.

0|0
    0|0
  • kötü olabilir görmeden bir şey diyemeyeceğim ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...