Birini unutmanın en kolay yolu bir başkasımı sizce de?

Birini tamamen aklından çıkarmak için illaki bir başkasımı olmalı bir çok kişi böyle diyor birini unutmanın en kolay yolu bir başkasını bulmak çivi çiviyi sökermiş sizcede öylemi yani unutmanın en basit yolu bir başkasımı ?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Birini başkasıyla unutmak daha çok zarar verir tahminimce. Mesela onu ve şimdikini kıyaslama içerisinde olursun sürekli ve bu yüzden hep aklında olur. O öyle yapmazdı daha iyi davranırdı vs vs gibi seçeneklerle onu ön plana çıkarır kendine daha çok zarar verirsin. Ha bana göre en iyi unutma yolumu? Kesinlikle unutamazsın ama en basiti inzivaya çekilerek kafa dinleyebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sevdiğiniz insanları "unutamazsınız"

Sadece zamanla bazı şeylerin acısı hafifler. Eğer sevmişseniz tabii ki.

O yüzden bir başkası olsa da olmasa da hiçbir zaman unutmayacaksınız, sadece zaman geçtikçe eskisi kadar önemsemeyeceksiniz.

1|0
    0|0
  • Unutmadan başkasıyla olunmaz o insanada yazık onunda kalbi var yara bandınızı insanları kullanarak değil bakkallardan temin ediniz sayın aşkzedeler.

1|0
    0|0
    • böyle birsey yaptgm yok zaten

• Sana dediğimi nerden çıkardın sonunda ''ler'' var dikkat edersen yapanlara söyledim.

• Birini unutman en kolay yolu bir başkasımıdır bilmemde eğer öyle birşey yapacaksan çıktığın kişiden üstün biri olmalı her yönden onu unutturabilecek biri lazım keza böyle biride hiçbir zaman olmaz.

0|0
    0|0
  • Bu tarz durumlarda çivi çiviyi sökmez ne yazık ki gönül mevzuları çok farklıdır. İnsanın kendiyle çelişmesine ve özsaygısını yitirmesine sebep olur. Düzeyli bir ilişki ise herşeyi bir anda silemezsiniz, yaşanmışlıkları yok sayamazsınız, gerçek sevenin yapabileceği bir şey değil bu...

0|0
    0|0
    • of o zaman

• kalmamaya calısıyorum ama bir yerden patlak verebiliyor bir türlü düzelemiyorum

• Düşünmemeye çalışın, farklı ilgi alanları bulun kendinize, daha fazla sosyal olmaya çalışın, sevdiğiniz ve görüşmekren zevk aldığınız dost ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin...

• benim başıma geldi, çok ilginç bir durum hayatımda ilk defa oluyor. eski sevgilimle fiziksel olarak ilişkimi öğlen saatlerinde bitirmiştim. tam karaları bağlamışken, akşam saatlerinde evlilik sitelerinden birinde başka birini tanıdım ve onunla çıkıyorum şimdi, eskisini unuttum çoktan. bana az çektirmemişti :(

0|0
    0|0
    • oha diyorum :D

• yuh lafa bak :D

• çok çapkın mı görünüyorum ne :))

• kesinlikle en basit yolu başkasını bulmaktır bence denemelisin

0|0
    0|0
  • o zaman sevgi nerede kaldı aşk ne oldu unutmak istiyorsan unutursun zaten illa başkası olması gerekmez hıı şunuda söyleyeyim gerçekten seviyorsan başkası değil başkalarıda olsa asla unutmazsın boşa yorma kendini

0|0
    0|0
  • hayır birini unutmanın en kolay yolu hatalarını araştırıp bulmaktır ..

eğer bulduysanız da gönlünüz soğumaya başlıyor..

bu durumu başka birisi hızlandırır ama bunu yapacak kadar da karaktersiz değilim insanların duyguları ile oynamam oynayamam

0|0
    0|0
  • asla değil sadece avuntudur oo seçenek

0|0
    0|0
  • İyi geceler Nazlı Tavşan,

Birilerini unutmak için ne yapmak lazım ?

Bir işle meşgul olmak lazım

Meşgale olması gerek.

Hobiler mobiler, arkadaşlar vs.

İbadetle meşgul olun, en iyisi budur.

0|0
    0|0
  • unuttt ki beni yanındakini aldatma demiş bengü..

bence unutmadan başka biriyle beraberlik o kişiyi aldatmaktır

0|0
    0|0
  • Evet bir başkası tabiki yapıcan mı öyle birşey ?

0|0
    0|0
  • tabikide hayır birini unutamadan başka biriyle sevgili olursan yeni sevgilininde hakkına girmiş olursun ve çok sıkıntlı geçer ilişkiniz sana naz yapar sonra :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bilmiyorum herkes çivi civiyi söker diyor.Bakalım kaç çivi lazım sevdiğinizi kalbinizden çıkarmaya :)

0|1
    0|0
    • daha iyisini ondan daha cok deger vereni bulursak belki hersey degisebilir

• hayır.başkasıda olsa unutmak için daha doğrusu onun olduğu kısmı hayatında atlatabilmek için iradeni zorlamalısın.

0|0
    0|0
  • riskli. başkasıyla mutlu olamazsan kendinden de nefret edersin.

0|0
    0|0
  • Birini unutmanın yolu, zamana bırakmaktır.

0|0
    0|0
  • hayır. ben bunu arkadaşlarımın baskısıyla denemiştim ve daha kötü olmuştu en iyisi zamana bırakmak.

0|0
    0|0
  • işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • o mutluysa bnde mutlu olabılırım deeee ve umursamamazlıktan gel :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...