Erkekler bir Bakın Buraya! Amacınız ne oluyor yani böyle yaptıgınızda?

simdi benim hayatımda biri var, ya da yok bilmiyorum, onu siz söyliceksiniz. üst sınıfımdan bir çocukla 1 yıla yakın zamandır konuşuyoruz. birlikteyken çok iyiyiz, ben ona gidiyorum birlikte yemek yapıyoruz, filmler izliyoruz, bulasık bile yıkıyoruz :D çok güzel vakit geçiriyoruz yani, bir iki gün görüşmesek özlüyoruz birbirimizi. karsı cinslerden kıskanıyoruz, yanyanayken vakit nasıl geçiyo anlamıyoruz falan. ama aramızda dile dökülmüs resmi bisey yok. yani aramızdaki seyin adı yok. elele tutusmalar, sahiplenmeler vs. bildigin sevgili gibiyiz yani. ama gelgelelim ki öyle degilmisiz.onu da tesadüf eseri ögrendim. bir gün onun evinde o mutfaktayken teline bir mesaj geldi, açtım. askım'lı bitanem'li biseyler biseyler. beynimden vuruldum resmen. kendisine sordum inkar etmedi, 6 aydır birlikteymis kızın biriyle. bana olan davranıslarını sordugumda da "hayatımda biri var tamam ama sensiz de olmuyo, sensiz yapamıyorum" tarzı seyler söyledi. o durumu kabullenmemi ve oldugumuz gibi devam edecegimizi bekledi heralde aklınca. neyse hayatımdan çıkardım ben bunu, artık görüsmüyorum. ama seviyorum da. gel desem gelicek ama 6 aydır gözümün içine baka baka yalan söyleyen birine nasıl güvenebilirim ben? digerinden vazgeçtigine nasıl inanabilirim? niye bizi böyle bir durumun içine sokuyosunuz sayın erkek arkadaslar? amacınız ne oluyo yani böyle yaptıgınızda? cidden merak ediyorum, açıklayın bir su durumu bana..

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Neden böyle bişey yapar evine gidiyorsun yemekler yapıyorsun bulaşığını yıkıyosun çamaşıra da yardım ediyorsundur. Yanında sevgili gibisin diğeri de uzakta besbelli yanında kimse yok. Niye bu kızı kaybedeyim ki her işime koşturuyor demiştir. Adi mi adi fırlamanın önde gideni senin yerinde başka bir kız olsaydı gelen mesajdan sonra o kızı arardı. Sen kimsin ben falancanın sevgilisiyim aynı evde kalıyoruz derdi :) Güzel bir darbe indirirdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla bir kere size yalan söylenmemiş. Var olan bir durum söylenmemiş sadece :)

Seninle o kadar ilgilenmiş ve vakit geçirmişse, birlikteyken keyif alabilmişseniz ve eğlenebilmişseniz bırakmayın derim işin peşini.

1|0
    0|0
  • olasılıkları sana sıralıyorum. açık açık:..

1. gerçekten bir arkadaş olarak görmüş ve çok samimi olmuş olabilirsiniz.

2. sevgilisi uzaktadır senide yakın görmüştür ve o cepte dursunda ben bunla takılıyim demiştir

3. cinsellikdir sana güven sağlayıp yatmaktır. saçma dersen şunu söyleyeyim. seni düşünmeyip sevgilisi olan biri seni düşünmeden güvenini sağlayıp çok kolay şekilde yatağa ataiblir. bu bir erkek stretejisidir.

0|0
    0|0
    • öyle bir niyeti olsa 1 yıl içinde anlardım sanırım.

• ben bir şey anlayamadım doğrusu bu yazıdan

0|0
    0|0
  • Ben böyle bir durumun içine 2.5 ay önce girdim. Hiç erkekler filan deme kızlar erkeklerden daha bozuk artık bu devirde. Onun görüştüğü kızdan vazgeçtiğine inanamazsın. O çocuğu aklından çıkar. Yoksa üzülen sen olursun

0|0
    0|0
    • dedigin kdr kolay olsa keske aklından çıkarmak.

• Tam nerde böyle bir kız biz bulamayız diceltim.Çok çapkın,yakışıklıya denk geliyosunuz.Onlarda affetmiyor. :) Hayalimiz de ki hayatı yaşamışsın film kötü bitmiş bea :( Tel. arayıp kızı anlatsaydın herşeyi ortada kalaydı çocuk.

0|0
    0|0
  • En berbat , en adi insanın tavırlarıdır , sensizde yapamıyorum onsuz da ulan ne akıl var bunlarda ne de nizam . O na de ki sen " önce sen bir kendini topla " ne istediğine karar ver , Allah'tan mesajı görmüşsün ve gerekeni yapmışsın .. Sabır et zamanla toparlarsın.

0|0
    0|0
    • bi kalbe iki insanı nasıl sıgdırıyolar anlam vermeiyorum zaten.

• bukadarda yüzsüz olunmazki kaçamak bile denmez buna çok ayıp varsa öyle bir niyetin 3-5 gün bul birini takıl bırak görüşme bidaha

0|0
    0|0
  • Suç bariz sendeymiş sen erkege tavrını koyacaksın iliskinin adını koyacaktın en başta.Sizinki bir nevi dost hayatı gibi olmuş.

0|0
    0|0
  • Doğruyu söylemiş işte, o kızı seviyor ama sensiz de yapamıyor. Eğer kabullenirsen git kollarına, yok gururuma yediremem dersen /Teoman-Maça kızı sinek valesi' adlı şarkının son sözü gibi sadece

'' Hoşçakal...'' de ve unut gitsin..

0|0
    0|0
    • dedim de denildigi gibi unutulsa.

• Ilk satırı ve son satırı okudum. Bırı var ya da yok demıssın sıkıntı buyuk gıbı gozukuyo. Gercekten devamını merak etmedım degıl ama nefret ederım okumaktan,

0|0
    0|0
  • çok uzun

0|0
    0|0
  • Kızım sen kendini iyi kurtarmışsın kendini bu bir elim yağda bir elim balda olsun diyen erkek modelinden geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • sevgilisiyle rahat buluşamıyorsa seni boş kalmamak için kullanmış olabilir. sonuçta güzel vakit geçiriyomuşsunuz. sende sevgili olmadan evine falan gidiyosan baya rahatsın demek ki.

0|0
    0|0
  • sen cok iyi arkadaş dost o sevgili gönül eglencesi

0|0
    0|0
  • enteresan. adam seni önemsemiyor demek ki.

0|0
    0|0
    • öyle bisey hissetseydim daha erken anlardım durumu heralde, neyse geç oldu ama farkettim.

Kızlar Ne Diyor 3

• sen sadece güzel vakit geçireceği bir kızsın demk onn gözünde. ama gerçekten ayıp olmuş yani

0|0
    0|0
  • Abaza olgunlasamamis al sana ozet.

0|0
    0|0
  • bence asıl sevdiği 6 yıldır olan kız

ama seninle sadece güzel vakit geçiriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...