Dün gece rüyamda uzun boylu, esmer birini gördüm ve onu arıyorum acaba sitede olabilir mi kendisi?

Dün gece rüyamda 1.85'ten uzun, esmer biraz zayıfça bir erkek hayatımı kurtardı ve ben ondan çok etkilendim. Face'de,google'de her yerde onu arıyorum. Adının Faruk olduğunu söyledi bana. Acaba burada mısın Faruk, seni arıyorum...

0|0
13|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili gizli arkadaşım;

Sorunu gerçekten ciddiye aldım ben. Rüyan hakkında hiç ayrıntı vermemişsin. Biraz ayrıntı olsa belki yardımcı olabilirdik. Neyse ki ben bir Faruk adayı değilim. Hem boyum hem de adım tutmuyor çok şükür :))))

Kısa süre önce bir arkadaşımız "Rüya görüyor musunuz? Görüyorsanız hatırlıyor musunuz? Rüyanızı hayra yorabilirim. (Rüya tabirleri)" başlığı ile bir soru sordu. Arama yaparak bulabilirsin bu soruyu. İstersen o arkadaşımıza müracaat et. Ben link vermedim o soruyu soran arkadaşım rahatsız olabilir diye. Sen bulursun o soruyu.

Ama bu şekilde arayarak hayatının aşkını bulduğunu bir düşünsene ! Ne kadar güzel bir tanışma hikayesi olur, çocuklarına ve torunlarına anlatırsın :)))

Bol şanslar.

2|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.Ciddiye almana sevindim.Ayrıca onun hakkında bildiğim tek şey bu.Uzun boylu,esmer biriydi.30unu geçmez yaşı sanırım.Öyle çok yakışıklı da sayılaz.Sıradan bir tip.Ama çok sempatik biriydi:))

• Evet mükemmel bir aşk hikayesi olurdu.Çocuklara ve herkese anlatılacak kadar güzel bir hikaye olurdu:))

Erkekler Ne Diyor 9

• aradığın kişi benim bende seni gördüm aynı yerde:)))

3|0
    0|0
    • Peki o zaman üstünde ne vardı karşılaştığımızda onu söyle:))

• ha ha..sizin bu muhabbetinize bitiyorum ya. :)))))

• askım sen burdamıydın.

• şaka mısın ya alakasız alakasız konular hee benim faruk gel evlenelim

0|1
    1|0
    • Peki söyle beyefendi alakalı ne sorayım?

• 2 tokat atın uyansın yavrucak :)))

1|1
    0|0
  • sen boyle ara faruklar bulur seni merak etme

1|1
    0|0
  • esmer uşaklar boy fotoğrafınızı koyun profilinize

talibiniz sizi bekliyor

0|1
    0|0
  • Burdayım bende seni arıyorum nerdesin hacı ya ?

1|0
    0|0
  • dediğin şeyler benim arkadaşıma çok uyuyo 1.85 esmer ama rizeli :)

0|0
    0|0
    • Öyle mi adı faruk mu?Bir de nereli olduğunu bilmiyorum zaten:))

• Ben ciddiyim de o faruk benim faruk olamaz.Arkadaşın kadar küçük değildi benim faruğum:))

• hımm..öyle diyosan tamam :)

• benimO :)

0|0
    0|0
  • Hıyarım olsaydı benim derdim hıyarım yok :) Şansına küs :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Sevgili gizli kullanıcı arkadaşım. Araştırmalarım sonucunda senin için Faruk'un kelime anlamını buldum.

Haklıyı-haksızı ayırmakta güçlü olan. 2. Doğruyu yanlıştan ayıran. 3. Keskin. - Hz. Ömer'in lakabı; haklıyı haksızdan ayırederek adaleti tam yerine getirmekte ün kazandığı için "Faruk" kelimesiyle adlandırılmıştır.

Bu açıdan yorulmaya çalışırsak yakında sana yapılan bir haksızlığı bir arkadaşın veya başka bir olay sayesinde açığa çıkacağını ve haklı hale geleceğini söyleyebiliriz belki...

Rüyanız hayrolsun ...:P

not: Yorum ciddi ha..

2|0
    0|0
  • Rüyadan baya bir etkilenmişsin anlaşılan bende bir aralar böyle rüyalar görüyordum ve tekrar uyumaya çalışıyordum ve o rüyamı düşününce yüzümde anlamsız bir gülümseme oluşuyordu senin sorunu okuyunca aklıma geldi :)

1|1
    0|0
    • Geç yatmaya alışık biri olaran gece erken yattımki onu görürüm belki diye.Evet gerçekten çok etkilendim ve şuan dahi yüzümde anlamsız bir gülümseme var.Hani aşık olursun sevgilinle ilk buluşmalardaki bir heyecan olur ya öyle bir heyecan var içimde.Tuhaf ama öyle.Beni anlamana sevindim.Zaten sana ve anlayışına hayranım;))

• esprı yapıyosun herhalde herkes ruyasında hıç gormedıgı ınsanları gorur herkes pesıne dussun ozaman bence sen bekarsın ve ask arıyosun bılınçaltında sana bu ruyayı gostermıs aşık olmayı ozleyen bırılerı anca ruyasında boyle gorur bu kısıyı bulursan sen davıd copperfıeldi sollarsın cıddıyım

0|1
    0|0
    • Gerçekten de aşkı çok özledim.O heyecanı tatmayı çok isterim.Belki de bulurum onu kimbilir:))

• :))

• rüyanın etkisinde kalmışsın bence fazla düşünme psikolojini etkiler...

0|1
    0|0
    • Olumlu yönde etkiledi ama şuan daha mutluyum.Rüya da olsa güzel bi histi

• İnşallah...

• ...sonra filmlerde olunca klişe derler. Gerçeğin ta kendisi ne klişesi. Biz kadinlar güce hayraniz, rüyasın da bile olsa kurtarıcısını istiyor.

Rast gelsin gizli kullanıcı.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim çok anlayışlısın;))

• :)

0|0
    0|0
  • şaka yapıosun heralde ya :):):) insan ruyasında gordugu kişiyi aramaya kalkarmı neyse bulursun inş :):):):):):) tuhaf bi durum ama tercih meselesi adı faruk olanlar yandı :):):):)

0|0
    0|0
  • ayrıca bence pazar gunlerı bkm cok guzel hareketlerı seyret orda bı tane faruk var hatta soyle seslenırler faruuuukkhhhhh gerızekaaaalıııı dıye:)

0|1
    0|1
  • Keşke numarasını filan alsaydın böyle çok zor bulursun ..

0|0
    0|0
    • Rüyada insan istediği gibi hareket edemiyo her zaman.Ne yazıkki alamadım numarasını:((

• Gizli sormamın sebebi şu.Görüntümü görüp ismi faruk olmayanların da ben faruğum diye ortaya çıkmasını istemiyorum.Ayrıca sen beni tanırsın şimdi kim olduğumu anlıcaksın

• ahahahah :ÇD

• Ben de bu siteden birini rüyamda gördüm ve o da benim hayatımı kurtardı :D

Uçmuşuz biz resmen. :) bilinç altına bak ya.

0|0
    0|0
  • Allahım sen şu gizli kullanıcılara akıl bize de sabır ver yarabbim :)

0|1
    0|0
  • ahahahaa ara ara bulursun

0|0
    0|0
  • ya bilinçaltın senle dalga geçmiş, ya da sen bizimle kafa buluyorsun diyorum müsaadenle...

0|0
    0|0
    • Yok valla kafa bulmuyorum.Çok etkilendim ondan

Yükleniyor...